"Masterchef" 20.10.2013 odc. 8 - zobacz zwiastun [WIDEO]

Zobacz, co się wydarzy w kolejnym odcinku programu "Masterchef", który zostanie wyemitowany 20.10.2013 o godz. 20:00 w TVN.

Multimedia

Odcinek 8. programu "Masterchef" już w niedzielę 20.10.2013 w TVN o godz. 20:00.

Zostało ich tylko dziewięcioro. Maleje więc liczba kandydatów do tytułu MasterChefa, ale rosną wymagania jury. Tym razem uczestnicy będę musieli nie tylko popisać się kulinarną fantazją, ale również zachować zimną krew. Ich zadanie to przygotowanie oszałamiającego dania z homara. Jest jednak pewien "haczyk" i małe utrudnienie - główny składnik potrawy pływa jeszcze w akwarium…

Uczestnicy otrzymają tajemnicze skrzynki. Znajdą w nich około dwudziestu różnorodnych składników, takich jak szparagi, grasica czy mleko kokosowe. Jednakże zabraknie w nich najważniejszego produktu - bohatera konkursowej potrawy. Będzie nim… żywy homar!

Myśl o tym, że samodzielnie należy przygotować skorupiaka do gotowania wywoła silne emocje wśród uczestników. Czy wszyscy odważą się przystąpić do konkurencji?

Kolejne zadanie pozwoli kandydatom do tytułu MasterChefa przypomnieć sobie sielskie czasy dzieciństwa. Tym razem wszyscy będą mieli pomocników - i to jakich! Będą nimi najbliżsi: mamy, ojcowie, siostry, bracia, dziadkowie. Wybiorą produkty ze spiżarni, a uczestnicy przygotują swoje ulubione potrawy z dzieciństwa. Czy będzie to kotlet schabowy z ziemniakami według przepisu mamy, a może babcine pierogi?

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×