"MasterChef" 23.10.2016, odcinek 8. Odpadł Marek Pukas [ZDJĘCIA]

W 8. odcinku uczestnicy spotkali się z oceną wyjątkowych krytyków - finałową czternastką "MasterChef Junior". Kto nie przeszedł tego testu? Sprawdźcie, co wydarzyło się w odcinku.

Multimedia

Jurorzy zabrali uczestników do hotelu przy lotniusku, gdzie ogłosili kolejne zadanie drużynowe. Kapitanem czerwonych został Szymon Czerwiński i wybrał Bartka Adamskiego na kapitana niebieskiej drużyny. Asia, Ania, Myśliwy, Marek pracowali z Szymonem, a Grzegorz, Padre, Magda i Marek z Bartkiem. Kucharze mieli przygotować posiłek dla wybitnych krytyków kulinarnych. Na przygotowanie dania dostali 2 godziny.

CZYTAJ TAKŻE:
"MASTERCHEF". ODPADŁA MAGDA ŁADYGA [WIDEO+ZDJĘCIA]
"MASTERCHEF" ODCINEK 6. S. 5. ODPADŁA MAGDA NOWACZEWSKA [WIDEO+ZDJĘCIA]

Uczestnicy nie kryli zaskoczenia, kiedy zobaczyli swoich gości. To grupa znanych, cenionych kucharzy i szczerych krytyków kulinarnych, czyli cała finałowa czternastka z programu MasterChef Junior. Opinia małych krytyków była bezwzględna: czerwoni poradzili sobie zdecydowanie lepiej. Wszyscy z drużyny niebieskiej wzięli udział w dogrywce.

Zadaniem w konkurencji eliminacyjnej było gotowanie na czas. Kucharze dostali 75 minut, którymi licytowali produkty, z których przygotują danie. Bartek wylicytował kurczaka za 25 minut ze swojego czasu, Michał zdobył łososia za 25 minut, Grzegorz dał 50 minut za jajka, Magda dostała kozi ser za 40 minut, a Marek został z grasicą cielęcą i miał całe 75 minut. Po licytacji dodatków uczestnikom nie zostało dużo czasu.

Magda przygotowała ser kozi z kruszonką z jarmużu i nie zdążyła dodać rolady na zimno. - Ciekawy. Nic więcej - powiedział Michel Moran. - Bardzo dobry pomysł na to ciasto - oceniła Ania. Michał podał asiette z łososia. - Pycha - przyznała Magda Gessler. Marek wydał smażoną grasicę cielęcą. - Młody, utalentowany, ale dzisiaj nie wiem co się stało - powiedział Michel. Bartek usmażył pierś z kurczaka. - Niezłe danie - ocenił Moran i z tą oceną zgodziły się Ania i Magda. Wędzone jajko w koszulce należało do Grzegorza i zainteresowało jurorów.

Michał i Bartek poradzili sobie najlepiej strategicznie i jurorzy docenii to.

Z "MasterChef" odpadł Marek Pukas.

Komentarze

Skomentuj
 • wielbicielka młodych talentów (gość)

  Chyba Ci się osoby pomyliły albo oglądasz nie ten program. To Michał najwięcej wszystkich krytykował, no i odpadł w jednym z odcinków, chyba nie bez powodu? Niepotrzebnie tylko wrócił, bo znowu jest sarkastyczny i złośliwy, zupełnie tak, jak Ty!!!

  28.10.2016 16:03
 • Karolina (gość)

  to sympatyczny gosc? haha, On dopiero byl wredny innych krytykowal a sam g**** umial.

  25.10.2016 15:36
 • wielbicielka młodych talentów (gość)

  W ostatnim odcinku MasterChefa odpadł przesympatyczny Marek, młody, zdolny, świetnie zapowiadający się mistrz kulinarny. Niestety do gry w poprzednim odcinku wrócił wredny, podstępny i nie mający za grosz przyzwoitości Michał, który tak licytował produkty, aby wyeliminować swoich kolegów Grzegorza i Marka właśnie. Z tym drugim niestety mu się udało. Marek trzymaj się i po praktyce w restauracji u Magdy Gessler wracaj do Masterchefa w kolejnej edycji i pokaż na co Cię stać. Może nie będziesz miał okazji rywalizować z nieuczciwymi zachłannymi i nie znającymi żadnych zasad uczestnikami. A Tobie Michale życzę, żebyś jak najszybciej odpadł z programu i więcej już nie wracał. Nie mogę na Ciebie patrzeć i słuchać Twoich szyderczych komentarzy. Grasz nie fair w stosunku do innych uczestników i nie zasługujesz na dalszy udział w programie.

  24.10.2016 11:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×