"MasterChef" 29.11.2015. Sprawdź, kto odpadł z programu!

Kolejny odcinek programu "MasterChef" za nami. Tym razem uczestnicy udali się do Nowego Jorku, co dla większości z nich było spełnieniem marzeń! Sprawdźcie, kto niestety musiał pożegnać się z programem.

Multimedia

Uczestnicy, korzystając z faktu, iż są w Nowym Jorku, za zadanie dostali przygotowanie potraw insirowanych tym wspaniałym miastem. W dodatku każdy z nich został odesłany do innej cześci Nowego Jorku, aby znaleźć odpowiednie składniki.

Każdy z uczestników zaliczył inspirujące spotkania. Adam miał okazję spotkać... Polaków prowadzących food truck z polskimi potrwami! Od razu się dogadali! Następnie trafił na food truck z Izraela, z żydowskimi specjałami! W Nowym Jorku znajdzie się każdego rodzaju jedzenie. Klaudia odwiedziła Brooklyn, gdzie spotkała się oko w oko...z homarem!

Zawodnicy musieli pokazać na co ich stać w International Culinary Centre. To prawdziwy sprawdzian, po którym odpadnie jedna osoba. Na przygotowania dania mieli 75 minut. Nie było łatwo, w ostatniej chwili uczestnicy musieli zmieniać swoje koncepcje, a Klaudia przeżyła ogromny kryzys. Nie poznaję sama siebie - mówiła.

Klaudia przygotowała na przystawkę przegrzebki, a jako danie główne sałatkę z homarem. Spanikowałaś, a to zły znak dla kucharza - powiedziała Magda Gessler.

Mateusz przygotował smażonego czarnego okonia. Masz talent, umiesz gotować, ale dzisiaj przekombinowałeś - powiedział Moran.

Damian przyrządził pesce crudo oraz mararon z krewetkami. Błagam, pozostań na tym topie do końca "MasterChefa" - skomentowała danie Anna Starmach.

Tomek poczęstował jury pieczonym podudziem z kurczaka oraz piersią z kurczaka. To danie nie ma nic wspólnego z kuchnią Harlemy - powiedział szef International Culinary Centre.

Adam przygotował specjalnego burgera, gdyż nie miał okazję ich spotkać w food trackach. Zgubiłeś się, pomiędzy chłopakiem z Polski, chłopakiem z Izraela, a resztą świata. To jest dziwne - skomentował Michel Moran.

Z programem pożegnał się Tomasz Strzelczyk

Komentarze

Skomentuj
 • Marcin (gość)

  Tomek jest najlepszym kucharzem z nich wszystkich. Odpadł bo to zwykła ustawka.

  08.01.2021 15:37
 • Mrian (gość)

  Tomek To Bukiet i Wiesniak

  03.01.2021 17:33
 • Poplotek (gość)

  Przede wszystkim Tomek teraz robi karierę. Wg mnie jest lepszy niż ci wielcy wygrani. Od początku mu kibicuję. Jest super gość. A Gessler to niech się weźmie za ubrania lepiej. Bo ubiera się paskudnie. Na kuchni się nie zna w ogóle.

  25.10.2019 23:37
 • lolek (gość)

  i ta krowa gesler

  15.06.2019 15:41
 • Pawel (gość)

  kolejna ustawka (gość) wszyscy, ktorzy obserwuja program dobrze wiedza kto MA go wygrac!!!! A the winner is... krotkoobciety blondynek o imieniu na A.. Czemu oni widzow maja za idiotow!!!!! Skąd biorą się takie osoby - mówię o autorze posta! TRAGEDIA!!

  06.12.2015 21:49
 • xxx (gość)

  Zgadzam się. Dadzą mu zwycięstwo, bo lubią osoby kontrowersyjne, a facet o imieniu na A. niewątpliwie się do takich zalicza. Może i ma umiejętności, ale jest strasznie irytując, kilka razy pokazał jaki jest podły wobec innych. Poza tym widać, iż ma straszne parcie na szkło.

  01.12.2015 20:58
 • kolejna ustawka (gość)

  wszyscy, ktorzy obserwuja program dobrze wiedza kto MA go wygrac!!!! A the winner is... krotkoobciety blondynek o imieniu na A.. Czemu oni widzow maja za idiotow!!!!!

  01.12.2015 14:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×