"Masterchef 8" odcinek 2. Finałowa 14-tka po zaciętej rywalizacji skompletowana! Kto będzie walczył o tytuł Masterchefa?

Finałowa 14-tka 8. edycji "Masterchefa" skompletowana. Po zaciętej rywalizacji na Placu Szczepańskim w Krakowie, jurorzy dokonali ostatecznego wyboru. Kto zdobył fartucha, a kto musiał pożegnać się z marzeniami o występie w największym kulinarnym show w Polsce i na świecie? Sprawdź, co wydarzyło się w 2. odcinku nowej edycji "Masterchefa".

Multimedia

"Masterchef 8" odcinek 1. - co się wydarzyło?

Tydzień temu 44 uczestników stanęło do walki o fartucha. Magda i Ania zostały wyróżnione złotymi fartuchami, dzięki którym od razu trafiły do finałowej 14-tki. Do rozdania zostało jeszcze 12 fartuchów. 24 utalentowanych kucharzy ruszyło do kulinarnej walki na Placu Szczepańskim w Krakowie. W pierwszej konkurencji musieli się wyczarować kulinarne cuda z cielęciny, krewetek i ryb.

Magda Gessler w ogniu krytyki! Płaci pracownikom śmieszne pieniądze?Zobacz więcej

Składniki, które były ukryty pod tajemniczymi kopułkami sprawiły niektórym kucharzom spore problemy. Jurorzy wspierali jednak uczestników cennymi radami. Kucharze mogli też liczyć na pomoc Magdy i Ani, które bacznie obserwowały ich poczynania. Warunki do pracy były trudne - bo kucharze mieli do dyspozycji tylko jeden palnik. Po upływie 90 minut przyszedł czas na ocenę ich dań.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Dorota Wiśniewska przygotowała danie, które doprowadziło do łez Magdę Gessler. Grzegorz Zawierucha, Krystian Pawlik, Ela Podraza, Jan Szlachta, Ksawery Rajter, Marlena Cichocka i Justyna również dołączyli dziś do szczęśliwców na podium.

Część zawodników dostała dzisiaj jeszcze jedną szansę na to, aby udowodnić jurorom, że należy im się miejsce wśród najlepszych. W dogrywce musieli w 10 minut dokonać rozbioru kurczaka, a następnie w 45 minut wywaszerować udko.

Finalistka "The Voice Kids" zachwyciła zespół Blue Cafe! Pojedzie na Eurowizję Junior?Zobacz więcej

Najlepszego faszerowanego kurczaka zrobili: Mariusz Komenda, Mateusz Kopciuch, Adrian Adamczyk i to oni dostali się do finałowej 14-tki. Marta Klim, Hubert Paluch trafili do kolejnej dogrywki. W ostatnim starciu musieli przygotować danie z resztek kurczaka, które zostały im z poprzedniej konkurencji. Szczęście sprzyjało dziś Hubertowi.

Zobacz galerię
Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×