"MasterChef 8" odcinek 5. Laureaci poprzednich edycji w jury i wymagający test smaku! Odpadł Hubert Paluch!

W 5. odcinku "MasterChef 8" kulinarne umiejętności uczestników zostały poddane surowej ocenie. Do grona jurorów dołączyły bowiem takie nazwiska jak: Beata Śniechowska, Dominika Wójciak, Damian Kordas czy Mateusz Zielonka. Jak laureaci poprzednich edycji ocenili popisowe dania dwóch drużyn? Kto w 5. odcinku 8. edycji "Masterchefa" musiał oddać fartucha i opuścić program? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Masterchef 8" odcinek 5. - co się wydarzyło?

W 8. odcinku uczestnicy zostali podzieleni na dwie drużyny. Niebiescy i czerwoni stanęli przed niezwykle trudnym zadaniem, bo musieli przekonać do siebie nie tylko trojkę jurorów, ale również laureatów poprzednich edycji "MasterChefa". Ich dania oceniali dziś również: Basia Ritz, Beata Śniechowska, Dominika Wójciak, Damian Kordas, Magda Nowaczewska, Mateusz Zielonka i Ola Nguyen.

Lara Gessler i Tadeusz Müller doprowadzili Magdę Gessler do łez! "Coraz bardziej za nimi tęsknię"Zobacz więcej

Kucharze w deszczowej aurze musieli przygotować dziś trzy dania: przystawkę, danie główne i deser. Drużynami dowodzili: Adrian Adamczyk i Hubert Paluch. Najlepsi w tym zadaniu okazali się czerwoni, którzy wygrali 7:0. Szczęśliwcy mogli udać się bezpiecznie na balkon, a pozostali musieli zmierzyć sie w konkurencji eliminacyjnej.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Przegrani niebiescy w składzie: Mariusz, Grzesiek, Ksawery, Mateusz, Hubert i Krystian musieli sprawdzić się w niezwykle wymagającym teście smaku. Najlepszy w tej konkurencji był Mariusz i to on mógł dołączyć do kucharzy na balkonie. Pozostałym jurorzy podnieśli poprzeczkę jeszcze wyżej. Pod pokrywami uczestnicy znaleźli ulubione składniki np. kokos, parmezan, truskawki, szparagi, czy jajka.

W 5. odcinku "MasterChefa 8" odpadł Hubert Paluch!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×