"MasterChef 9". Widzowie oburzeni werdyktem jurorów. Oberwało się Oli: "Odpadła, wróciła i nagle wygrała"

Finały programu "MasterChef" zawsze budzą mnóstwo emocji. Nie inaczej jest w przypadku 9. edycji kulinarnego show TVN. Widzowie są oburzeni werdyktem jurorów, którzy zadecydowali o zwycięstwie Aleksandry Juszkiewicz. Nie zasłużyła?

Multimedia

Aleksandra Juszkiewicz wygrała 9. edycję programu "MasterChef". Mieszkanka Giżycka pokonała w finale kulinarnego show TVN Rafała Fidyta i Sylwię Garskę-Chmarycz. Niestety widzowie programu są rozczarowani decyzją jurorów. Dlaczego?

Wielki finał kulinarnego programu TVN za nami! Po tytuł MasterChefa powędrował do Oli, Sylwii czy Rafała?Zobacz więcej

Kontrowersje po zwycięstwie Aleksandry Juszkiewicz w "MasterChefie"

Internauci są rozgoryczeni tym, że kulinarny program wygrała osoba, która kilka odcinków wcześniej z programu odpadła. Przypominamy, że Aleksandra Juszkiewicz pożegnała się z fartuchem w 8. odcinku 9. edycji "MasterChefa".

W kulinarnej bitwie została pokonana przez Sylwię Garskę-Chmarycz. W 10. odcinku twórcy programu zafundowali jednak widzom zwrot akcji - po raz pierwszy w historii szansę powrotu do rywalizacji otrzymali kucharze, którzy już odpadli. Swoją szansę najlepiej wykorzystała właśnie Ola i to właśnie ją jurorzy przywrócili do dalszej rywalizacji w programie.

Jak można było przywrócić kogoś do programu pierwszy raz w historii programu i ta osoba wygrywa.

Po tym finale ten program stracił sens.. Odpadła wróciła i nagle wygrała

To tylko niektóre z komentarzy oburzonych widzów. W sieci nie brakuje jednak też ciepłych słów pod adresem Oli Juszkiewicz. Co wy sądzicie o jej zwycięstwie? Zasłużyła na tytuł MasterChefa?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marmar (gość)

    Sylwia powinna sama zrezygnować na rzecz Rafała bo to on powiedzial jej jak zrobić te nalesniki.Gdyby nie on to ciekawe co podałaby jurorom.Brak charakteru odbił sie przegranej

    10.12.2020 06:54
  • Mysza (gość)

    Zasłużyła na wygraną. Zdecydowanie prezentowała najwyższy poziom i pokazywała obycie kulinarne. Może Sylwia miała wygrać? Sorry, ale nie. Przechodziła dalej, bo robiła show i tyle. To co gotowała może i było smaczne, ale zawsze była to podrasowana, zwyczajna, domowa kuchnia. Od masterchefa trzeba wymagać jednak trochę więcej obycia i polotu. W ogóle ta edycja była słaba i nie było tam wybitnych kucharzy. Dla mnie do tej pory zdecydowanie najlepsi byli: Dominika Wójciak, Ola Nguyen i Mateusz Zielonka.

    09.12.2020 21:08
  • Rudy (gość)

    Jak to pierwszy raz? Magda nowaczewska 2 edycje temu też odpadła, wróciła i wygrała zostając Masterchefem. Drugi raz mamy taką sytuację i dobrze że ona wygrała a nie Sylwia która nie powinna dojść tak wysoko

    09.12.2020 16:37
  • Rudy (gość)

    Jak to pierwszy raz? Magda nowaczewska 2 edycje temu też odpadła, wróciła i wygrała zostając Masterchefem. Drugi raz mamy taką sytuację i dobrze że ona wygrała a nie Sylwia która nie powinna dojść tak wysoko

    09.12.2020 16:37
  • Marcin (gość)

    Moi zdaniem ktoś tu wziął tłustą kopertę

    09.12.2020 15:28
  • KAZIK (gość)

    Od samego początku wyrezyserowanee no cóż jesteśmy w Polsce

    09.12.2020 15:03
  • Gość (gość)

    Ola była moją faworytką. Świetna i super gotuje. Gratulacje.

    09.12.2020 14:03
  • Moja racja jest mojsza (gość)

    Czyli koniec z oglądaniem tego gniota jakim sie stał, szkoda myślałem, że walczą na poważnie,

    09.12.2020 13:21
  • Telewidz (gość)

    Powinien wygrać ten co cały czas był w programie! Walczył w każdym odcinku! Ta co wygrała odpoczeła sobie troche może nawet doszkoliła bo miała czas, złapała oddech od tego stresu i wygrywa!!!!?? Ustawione to było! No niestety słabe!

    09.12.2020 10:32
  • Gość (gość)

    KIlka ciekawych faktów. Aleksandra Juszkiewicz - narzeczona Dariusza Barygi - szefa kuchni, który na stronie Tawerny Dezeta reklamuje Makro - "Ukończył szkolenia organizowane przez Makro Cash&Carry Polska " https://tawernadezeta.pl/o-nas. Sponsor MasterChefa to?

    09.12.2020 10:09
  • Aga (gość)

    Niestety wygląda na to że program ustawiony kto mA wygrać wygrywa Już kiedyś też tak było dziewczyna odpadła wróciła i wygrała

    09.12.2020 08:35
  • Aga (gość)

    Niestety wygląda na to że program ustawiony kto mA wygrać wygrywa Już kiedyś też tak było dziewczyna odpadła wróciła i wygrała

    09.12.2020 08:34
  • Wan (gość)

    Ten program zaczyna być już ustawka Od początku,a szkoda!

    09.12.2020 08:18
  • Paweł (gość)

    Zasłużyła czy zdecydowanie nie, program wyreżyserowany. Czemu by każdemu nie dać 2 szans...

    09.12.2020 08:10
  • Matthew Grey (gość)

    Dla mnie spoko, nie można oceniać ją przez jedno złe danie , od początku pokazywała wysoki poziom. Szkoda Rafała bo powinien to wygrać, najważniejsze, że nie wygrała Sylwia bo to by był szczyt żenady pchana z odcinma na odcinek

    09.12.2020 06:36
  • Rosa (gość)

    Uważam że Ola zasłużyła była lepsza oraz jej prezentacja dan była profesjonalnie wykonana i estetycznie. Sztuką jest umieć przegrać z klasą...jak widać nie wszystkich na to stać, ..wielka szkoda.

    08.12.2020 23:23
  • Zalamana (gość)

    Jak można kogoś wyrzuć potem przywrócić i wygrywa ta osoba nie uczciwe wobec innych uczestników którzy walczyli od początku żeby dojść do finału

    08.12.2020 22:12
  • ANIK (gość)

    JAK NAJBARDZIEJ RAFCIO POWINIEN WYGRAC SKROMNY POMOCNY KOLEZANKI NAWET NIE PODZIEKOWALY ZA POMOC

    08.12.2020 20:45
  • Kz (gość)

    A kto miał wygrać? Ta zdzieciniala chłopina co pilota od TV w lodówce chowa ? A może potwór z Wejherowa podobny do wodnika z Baltazara Gąbki ?

    08.12.2020 20:03
  • A (gość)

    Uważam że odpadła przez nie uczuciwa konkurencję a tak na prawdę bardzo dobrze gotuję i zna się na tym od samego początku kibicowalam Oli i jak dalli szanse powrotu do programu bardzo dobrze wykorzystała szanse i umiejętności swoje w gotowaniu bardzo gratuluję i za służyła na tą wygrana i cieszę się że wygrała mocno kibicowalam Oli zwłaszcza wtedy kiedy wróciła do programu