"MasterChef" 9.10.2016 odcinek 6 s. 5. Odpadła Magda Nowaczewska! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 6. odcinek programu "MasterChef". Po emocjonującej konkurencji na terenie Ogrodów Muzeum Archeologicznego w Krakowie i pokazie mody, program opuściła kolejna osoba! Sprawdźcie, co wydarzyło się w programie!

Multimedia

W dzisiejszym odcinku uczestnicy programu "MasterChef" opuścili kuchnię programu, by gotować na terenie Ogrodów Muzeum Archeologicznego w Krakowie. Wszystko na potrzeby afterparty po pokazie mody Jacoba Bartnika – zwycięzcy programu „Project Runway”. Zadaniem kucharzy było zrobienie zimnych przekąsek typu finger food dla 50 osób. Na ich przygotowanie dostali aż 3 godziny! Emocje były ogromne ponieważ przygotowane przez nich potrawy podlegały ocenie nie tylko jurorów, ale i gości pokazu, a także gościa specjalnego odcinka - Joanny Krupy! Wśród kulinarnych propozycji znalazły się m.in. tatar z łososia, pierożki z kozim serem, mus z ananasa, awokado z czekoladą, włoska beza. Kapitanem drużyny niebieskiej został najmłodszy uczestnik programu - Bartek. Drużyna czerwona umilała sobie pracę muzycznymi wstawkami. "Mam tę moc" rozbrzmiało na terenach Ogrodów Muzeum Archeologicznego w Krakowie.

CZYTAJ TAKŻE:

"MASTERCHEF" ODCINEK 5. ODPADLI MICHAŁ FABISZEWSKI I DOMINIKA SŁOWIK [WIDEO+ZDJĘCIA]
"MASTERCHEF". WOJCIECH ZIELIŃSKI KOKIETUJE MAGDĘ GESSLER I ANIĘ STARMACH [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tuż po pokazie najnowszej kolekcji młodego projektanta, przyszedł czas na afterparty i ocenę dań przygotowanych przez uczestników programu. - Jestem w szoku, że na takim poziomie były te dania typu finger food, nadawałyby się na bankiet w Hollywood - powiedziała Joanna Krupa. Serca i podniebienia nie tylko jurorów, Joanny, Jackoba, ale też modelek oraz wszystkich zaproszonych gości bezapelacyjnie zdobyła drużyna niebieskich z najmłodszym uczestnikiem programu na czele!

Przegranych czekała konkurencja eliminacyjna - test smaku i zapachu. Uczestnicy kręcąc z zasłoniętymi oczami kołem składającym się z 20. różnych warzyw, przypraw, owoców, musieli odgadnąć wylosowany produkt. W tym zadaniu najlepiej poradziła sobie Joanna Studnicka, a wynik dał jej bezpieczeństwo w dzisiejszym odcinkiem. Pozostali trafili do dogrywki, której tematem był omlet!

Z PROGRAMU "MASTERCHEF" ODPADŁA MAGDA NOWACZEWSKA!

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • eletta (gość)

    A ja potrzebuję przepis na omlet, ten najlepszy

    10.10.2016 11:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×