"MasterChef". Anna Starmach zdradza płeć drugiego dziecka! Jakiej płci będzie rodzeństwo małej Jagienki?

Anna Starmach podzieliła się radosną nowiną o tym, że spodziewa się drugiego dziecka już na początku grudnia. W marcu postanowiła ogłosić, jakiej płci będzie rodzeństwo małej Jagienki. Rodzice czekają z niecierpliwością na narodziny!

Multimedia

Drugie dziecko Anny Starmach

Anna Starmach, jurorka w programach "MasterChef" oraz "MasterChef Junior" na początku grudnia zeszłego roku ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Jej pierwsze dziecko, Jagna, przyszła na świat w 2018 roku. W oczekiwaniu na narodziny drugiego potomka, Anna Starmach udzieliła wywiadu magazynowi "Viva!", w którym zdradziła płeć wyczekiwanego dziecka. Okazuje się, że wraz z mężem spodziewają się synka.

Magda Gessler pokazała swój dom. Mieszka jak królowa — odważne kolory i bogate zdobieniaZobacz więcej

Jak przyznała swojej rozmówczyni: - Jest pani pierwszą osobą spoza rodziny, której to [płeć dziecka] zdradzam. I mówię to z uśmiechem. Ale tak samo cieszyłabym się, gdyby była druga córka. Nie miałam żadnych preferencji ani przy pierwszym dziecku, ani teraz - stwierdziła Starmach.

Mąż Anny Starmach, Piotr Kusek, podobno był zachwycony informacją, że urodzi im się właśnie syn.

-Dopóki nie znaliśmy płci dziecka, opowiadał, że to będzie córka, snuł wizje, jak będą dogadywać się z Jagną. Ale spełniło się jego marzenie - przyznała jurorka MasterChefa.

Rodzicom gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×