"MasterChef Junior" 16.04.2017, odcinek 8. Odpadli Mateusz Biernat i Joasia Krajniak [ZDJĘCIA]

Za nami kolejny przepełniony emocjami oraz doskonałą rozrywką odcinek programu "MasterChef Junior". Zabawa zabawą, ale jednak rywalizacja to rywalizacja i ktoś musiał odpaść z programu... Sprawdźcie kto pożegnał się z show.

Multimedia

Ósmy odcinek programu "MasterChef Junior" rozpoczął się od zadanie, jakie mali kucharze mogli sobie tylko wymarzyć, czyli musieli przyrządzić... pizzę! Ale nie ma tak łatwo, decyzję o tym, jakich składników mieli użyć do przygotowania włoskiego przysmaku podjęli ich - zaproszeni do programu - przyjaciele. Nie wszyscy byli zadowoleni z doboru składników... Żeby było jeszcze trudniej, oprócz pizzy mali adepci sztuki kulinarnej musieli przygotować także sok. Następnie wraz ze swoimi "asystentami" zabrali się za przygotowywanie pizzy.

Najlepiej z zadaniem poradziły sobie Zosia i Kaja, które przygotowały zdecydowanie najlepszą pizzę. Jednak trzeba szczerze przyznać, że reszta uczestników poradziła sobie równie dobrze. Widać, że to było ich ukochane zadanie!

Kontrowersje wokół ostatniego odcinka! Kto ma racje w sporze o zwierzęta? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tematem drugiego zadania były tartaletki, które mieli przygotować uczestnicy. Desery nie tylko miały być przepyszne, ale też musiały doskonale wyglądać! Zosia, jako, że wygrała poprzednią konkurencję, w 2. zadaniu została asystentką Anny Starmach. Zawodnicy na wykonanie zadania mieli 75 minut oraz nieograniczony dostęp do spiżarni. Trzeba się spiąć, w końcu walka o półfinał trwa! Im bliżej końca zadania, tym atmosfera robiła się coraz bardziej nerwowa...

Z drugim zadaniem najlepiej poradził sobie Patryk, który zachwycił jurorów, a podczas ogłaszania werdyktu wręcz się wzruszył!

Z PROGRAMU ODPADLI MATEUSZ BIERNAT I JOASIA KRAJNIAK

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ogladacz (gość)

    Dobrze ktoś powiedział "ustawka warszawska" jakim cudem przeszedł Bruno Pluciński ,który nie wykonał babeczek czyżby ktoś pomógł mu poza kamerą,a Zosia miała pęknięte babeczki od spodu a Pani Anna S.zachwycała się.To jest bardzo niesmaczne i zakrawa na prywatę . TO przesądziło o machlojkach w tym programie FE!!!

    23.04.2017 15:17
  • Fanka Matiego (gość)

    O jaka Wielka szkoda bardzo żałuję że odpadł. Na pewno na to nie zasługiwał, był najważniejsza gwiazda tej edycji. Jury bardzo się pomyliło myślałam że są bardziej obiektywni ale jak widać niestety nie. Nie powinni wogole oceniać w tym programie, Mateusz zasługiwal na zwyciestwo. Swoimi umiejetnosciami i osobowością zachwycił bardzo wielu ludzi. Ale jak widać liczy się tylko wygląd i to skąd pochodzą uczestnicy dzieci z małych miejscowości jak zwykle nie mają żadnych szans na zwycięstwo .

    21.04.2017 22:10
  • Magda kik (gość)

    Mateusz jesteś wspaniałym kucharzem ,na pewno sobie poradzisz.Trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia.

    20.04.2017 18:49
  • Patrycja (gość)

    Oj tak mi przykro z powodu Mateuszka od samego początku z mężem mu kibicowaliśmy i był naszym faworytem, życzymy mu samych sukcesów kulinarnych i nie tylko, wspaniałe dziecko rodzice mogą być z niego dumni !!!!! Nie wiem czy będę oglądać kolejne odcinki, ten program bez Mateusza to juz nie to samo :(

    19.04.2017 09:36
  • Kucharz (gość)

    Dno w tym programie . Ustawka warszawka . Zero sprawiedliwości i obiektywizmu ale cóż jakie jurry takie wyniki . Mateusz nie martw się masz w sobie moc medialna i kucharska i ztym dojdziesz na szczyt bez pomocy jakiegoś geslera tylko z nazwiska , zabojada który wykorzystał odpowiedni czas aby znaleźć się w Polsce ale poza tym nic nie prezentuje .

    18.04.2017 20:44
  • Justyna (gość)

    Odpadł Mateusz i dla mnie ten program się skończył... Nie będę oglądać już... Mateusz dla mnie jest MasterChefem !!!

    18.04.2017 20:24
  • HANIA (gość)

    EWA A TY SKORZYSTAJ Z POMOCY PSYCHIATRY

    18.04.2017 18:55
  • hania (gość)

    mateusz byles i jestes najlepszy

    18.04.2017 18:51
  • Kinia (gość)

    Mateusz to Ty wygrales jestes najlepszy a reszta dzieciakow to cwaniaczki a swiat jak widac takich popiera. Trzymaj sie Mati i gotuj dalej

    18.04.2017 17:04
  • Mariusz (gość)

    kto wam pozwolił wyrzucić Mateusza chłopak dla całej armii zrobił by kiełbasy I WSZYSCY NAJEDZENI !!! SKANDAL SKANDAL

    18.04.2017 12:21
  • Gązo (gość)

    Szkoda że faworyt wszystkich Mateusz odpadł w takim momęcie. Nie jest sprawiedliwy ten. Program. Ja tej edycji już nie oglądam!!!!!!!!!!!!!

    18.04.2017 05:19
  • J (gość)

    Mateusz był moim faworytem. Szkoda,że odpadł.

    18.04.2017 00:24
  • jinga (gość)

    szkoda że Mateusz odpadł niesprawiedliwe

    17.04.2017 21:55
  • SMutna (gość)

    Mateuszontors forever <3 jest moim idolem na zawsze

    17.04.2017 20:22
  • Ewi (gość)

    Dziwne ze Mateusz odpadł,najlepiej gotował ze wszystkich dzieci ,jakieś dziwne metody wyboru ma jury ,chyba co innego jest brane pod uwagę ,napewno nie gotowanie

    17.04.2017 20:20
  • Julia (gość)

    Szkoda że Mateusz odpadł on był jednym z najlepiej gotujących dzieciaków z tej edycji .

    17.04.2017 20:01
  • Ewa (gość)

    Mateusz powinien iść do lekarza i skorzystać z pomocy dietetyka.Jest to utuczone dziecko...

    17.04.2017 18:09
  • Ewa (gość)

    Mateusz powinien iść do lekarza i skorzystać z pomocy dietetyka.Jest to utuczone dziecko...

    17.04.2017 18:09
  • Mateusz Biernat (gość)

    Nie martwię się odpadłem fajnie mi się gotowało i tyle dziękuje wszystkim

    17.04.2017 17:30
  • Mateusz Biernat (gość)

    Nie martwię się odpadłem fajnie mi się gotowało i tyle dziękuje wszystkim

    17.04.2017 17:30
NowszeStarsze