"MasterChef Junior", 3.04.2017, odcinek 6. Test smaku, kąpiel w czekoladzie i złamanie regulaminu! Kto odpadł? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 6. odcinek programu "MasterChef Junior". Młodzi kucharze musieli się zmierzyć ze słodkim zadaniem i wymagającym testem smaku. Kto poradził sobie najlepiej, a kto musiał ostatecznie pożegnać się z programem? Sprawdźcie!

Multimedia

O przejście do kolejnego odcinka programu "MasterChef Junior" walczyło już tylko ośmiu młodych kucharzy. Na początek zmierzyli się z „testem smaku” - mając zamknięte oczy i siedząc przy okrągłym stole dzieciaki musiały najpierw spróbować przydzielone im danie, a następnie odtworzyć je w kuchni "MasterChefa Juniora". Na degustowanie i dotykanie dań, młodzi kucharze dostali tylko 5 minut. -Jak ma się zamknięte oczy, to wszystko inaczej smakuje - żaliły się dzieciaki. Na odtworzenie w kuchni smakowanej wcześniej potrawy, uczestnicy dostali 65 minut. Filet z indyka, krewetki, comber z królika - dzieciaki czuły na swoich talerzach przeróżne smaki. Kto był najbliżej?

Tajemniczym daniem, które musieli odtworzyć młodzi kucharze był kurczak z krewetką, karmelizowaną marchewką i pure z groszku. Z tym zadaniem najlepiej poradził sobie: Patryk i to on mógł oglądać kolejną konkurencję z balkonu.

Maraton na bieżni i łzy. Kto musiał opuścić kuchnię?Zobacz więcej

Ogromny czekoladowy miś, był zapowiedzią kolejnej konkurencji – kucharze musieli przygotować deser czekoladowy. Na przygotowanie słodkiego przysmaku dostali 60 minut. Wśród deserowych propozycji znalazły się m.in. fondant, trufle i ganasz. Było, o co walczyć, bo nagrodą dla najlepszych w czekoladowej konkurencji była słodka kąpiel w basenie pełnym czekolady! Kto okazał się najlepszym cukiernikiem w "MasterChef Junior"?

W tej konkurencji wyróżnieni zostali: Bruno, Joasia oraz Zosia. Najlepszym cukiernikiem została Zosia. W 6. odcinku "MasterChef Junior" jurorzy złamali regulamin i mimo konkurencji eliminacyjnej, w której powinny odpaść przynajmniej dwie osoby - w dzisiejszym odcinku nikt nie odpadł!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • A.W. (gość)

    Zgadzam sie z tym komentarzem

    09.04.2017 20:08
  • ~joko~ (gość)

    Nie podoba mi się, że uczycie dzieci marnowania jedzenia, w tym słodyczy. Kąpiel w czekoladzie była okropna!!!!

    03.04.2017 13:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×