„MasterChef Junior”. Natalia Paździor wyrosła na prawdziwą piękność! Zwyciężczyni pierwszej edycji programu jest już pełnoletnia i zmieniła się nie do poznania

Natalia Paździor zyskała rozpoznawalność telewidzów za sprawą udziału oraz zwycięstwa w 1. edycji „MasterChef Junior”. Od jej przygody z kulinarnym show TVN dla najmłodszych minęło już 7 lat. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych Natalia pochwaliła się swoją kreacją na studniówkę. Trzeba przyznać, że dziewczyna wyrosła na prawdziwą piękność!

Multimedia

Natalia Paździor z „MasterChef Junior” wyrosła na prawdziwą piękność

Natalia Paździor dała się poznać telewidzom jako uczestniczka 1. edycji „MasterChef Junior”. Wówczas 12-letnia Natalka szturmem podbiła kulinarne show TVN i została jego zwyciężczynią. Poza tytułem pierwszego w Polsce „MasterChefa Juniora”, Natalia otrzymała również statuetkę, a także nagrodę pieniężną w wysokości 15 tysięcy złotych.

Choć dziś nie jest o niej głośno w show-biznesie, to jednak dziewczyna całkowicie nie zniknęła z mediów. Zwyciężczyni pierwszego „MasterChef Junior” jest obecnie gwiazdą TikToka, gdzie jej nagrania śledzi niemal 300 tys. obserwujących.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Od występu Natalii w „MasterChef Junior” minęło już 7 lat. Przez ten czas dziewczyna bardzo się zmieniła i wydoroślała. Obecnie uczęszcza do liceum o profilu matematyczno-fizycznym i w tym roku będzie ona zdawała maturę. Ostatnio Natalia za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła pochwalić się tym, jak wyglądała na swojej studniówce. Na najnowszych zdjęciach i nagraniach z trudem można rozpoznać młodą adeptkę sztuki kulinarnej.

Poznajecie?

W galerii znajdziecie więcej aktualnych zdjęć Natalii Paździor

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Julia Cymbaluk już tak nie wygląda. Zwyciężczyni 2. edycji wyrosła na przepiękną dziewczynę!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×