"MasterChef Junior" odcinek 1. s. 4. Dania wegetariańskie i francuskie desery według najmłodszych! Kto dostał się do finałowej 15-tki?

"MasterChef Junior" powrócił na antenę TVN z 4. sezonem. Kolejne dzieciaki przystąpiły do walki o słynne trofeum „MasterChefa Juniora”. Kto już w pierwszym odcinku nowej edycji zapewnił sobie miejsce w finałowej 15-tce?

Multimedia

"MasterChef Junior 4" - kto dostał się do finałowej 14-tki?

Kolejni młodzi kucharze rozpoczęli przygodę z programem "MasterChef Junior". 40-ka utalentowanych dzieciaków została podzielona przez Annę Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana na 4 grupy. Tematem konkurencji dla pierwszej grupy były francuskie desery. Dzieciaki na przygotowanie swoich potraw dostały 90 minut. W kuchni "MasterChefa Juniora" wrzało od samego początku! Pomysłów młodym kucharzom nie brakowało. Francuski deser "Piękna Helena", tarty, fondant czekoladowy, to tylko niektóre z kulinarnych propozycji tej grupy. Pracy kucharzy doglądali nie tylko jurorzy. Dzieciakom z widowni przyglądali się również rodzice i najbliżsi.

Jakie wyzwania czekają w 4. sezonie najmłodszych kucharzy? Zobacz więcej

Pracy kucharzy doglądali nie tylko jurorzy. Dzieciakom z widowni przyglądali się również rodzice i najbliżsi. Do finałowej 15-ki z pierwszej grupy przeszli: Paulina Foremny, Olek Multan, Janek i Julka.

Kolejna dziesiątka musiała przygotować dania wegetariańskie. Składniki do swoich potraw dzieciaki mogły zdobyć na bogato wyposażonym targu, na którym sprzedawcami byli Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran. Placki z cukinii, marokańska zupa, frytki warzywne, ptysie z nadzieniem guacamole - to niektóre z potraw podanych przez dzieciaki z drugiej grupy. Do finałowej 15-ki przeszli tym razem: Helenka Korwek, Nikola Stępień, Michał, Weronika Studnicka.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×