"MasterChef Junior" odcinek 1. s. 5. Jaskiniowcy w kuchni MasterChefa! Kto podbije serca jurorów?

W niedzielę, 8 marca startuje 5. edycja programu "Masterchef Junior". Najlepsi młodzi kucharze w Polsce już po raz piąty staną w legendarnej kuchni, a Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler sprawdzą ich wyczucie smaku, kulinarne umiejętności i kreatywność. Komu uda się trafić przez żołądek do serca jurorów i zdobyć tytuł MasterChefa Juniora? Sprawdź, co wydarzy się w 1. odcinku!

Multimedia

"MasterChef Junior" odcinek 1. s. 5. w niedzielę, 8 marca, o godz. 20:00 w TVN!

W 5. sezonie na najlepszą czternastkę najpopularniejszego kulinarnego show czekać będą liczne niespodzianki i arcytrudne zadania! Wyjątkowy masterclass przeprowadzi posiadacz gwiazdki Michelina, Wojciech Modest Amaro. Mistrzowski autorytet sprawdzi, jak zawodnicy poradzą sobie z przygotowaniem tatara z troci z sufletem dyniowym i dressingiem z rokitnika. Na planie pojawi się także Magik Y, który zaprezentuje kulinarną sztukę iluzji! W tegorocznej edycji „MasterChef Junior” spotkamy się również z laureatami poprzednich sezonów. Ola Nguyen zweryfikuje umiejętności uczestników w dziedzinie kuchni azjatyckiej. Z kolei Grzegorz Zawierucha i Paulina Foremny dadzą pokaz swoich popisowych dań, które młodzi kucharze będą musieli odtworzyć.

To już dorosła panna! Tak dziś wygląda zwyciężczyni 1. edycji kulinarnego show dla dzieciZobacz więcej

Kreatywnością i wyczuciem smaku zawodnicy wykażą się pracą w parach, przygotowując przynajmniej dwupiętrowy tort. Wyzwaniem okaże się przetworzenie produktów typu fast food na zdrowe potrawy, podniesione do poziomu MasterChefa. Uczestnicy spróbują także ulepszyć swoje znienawidzone dania, korzystając z nielubianych przez siebie produktów. Prawdziwy chrzest bojowy rozegra się w restauracji „Śląska Prohibicja” Magdy Nowaczewskiej, laureatki 5. edycji „MasterChefa”.

W 1. odcinku 5. edycji kuchnią MasterChefa zawładną jaskiniowcy. Co przygotują młodzi kucharze na początku swojej drogi w programie? Zobacz przedpremierowy fragment odcinka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×