"MasterChef Junior" odcinek 3. s. 3. Aż troje uczestników odpadło z programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 3. odcinek trzeciego sezonu programu "MasterChef Junior". Tym razem uczestnicy musieli naprawdę się popisać! Zobaczcie, co wydarzyło się w programie i kto odpadł z rywalizacji!

Multimedia

Czas rozpocząć rywalizację na ostro! Uczestnicy programu w końcu otrzymali fartuchy, co już pokazuje, że drzemią w nich ogromne możliwości i umiejętności. Ponadto to uczestnicy otrzymali oryginalne wizytówki MasterChef, więc już mogą czuć się szefami kuchni z prawdziwego zdarzenia.

Na wykonanie pierwszego zadania uczestnicy mieli do dyspozycji 75 minut i cały czas otwartą spiżarnię! To ten moment, w którym muszą przygotować swoje popisowe dania, będące ich prawdziwą wizytówką potwierdzającą umiejętności kucharskie. Rywalizacja była na tyle ostra, że dwie z uczestniczek skaleczyły się! Musieli interweniować medycy, ale na szczęście nikomu nic się nie stało i można było dalej pracować.

Kuchnia włoska i regionalne specjały. Ostatni wywalczyli miejsca w finałowej...15-tce! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Za swojego indyka został wyróżniony Staszek, a do czołowej trójki trafili też Bartek i Anastazja. Cała trójka musiała wybrać składniki, z których w kolejnej konkurencji będą gotować ich koledzy. Wybrali skrzynkę nr 2, gdzie znalazły się ośmiornica, kalmary oraz jajko. Natomiast Staś, Bartek i Anastazja uzyskali immunitet i już są pewni udziału w kolejnym odcinku.

Cała reszta w drugiej konkurencji musiała przygotować danie zawierające ośmiornicę, kalmary i jajko, a na wykonanie zadania było tylko 90 minut. Konkurencja jest na tyle ważna, że pod niej odpadnie aż dwoje lub nawet troje uczestników!

Źródło: TVN/x-news

Z PROGRAMU "MASTERCHEF JUNIOR" ODPADLI KUBA OŻÓG, POLA HIRSCH I MAJA TOKARSKA

Zobacz galerię

SPRAWDŹ! Najlepsza kolekcja seriali i programów na żywo w ofercie player+

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×