"MasterChef Junior" odcinek 3. s. 4. Robert Makłowicz w jury! Odpadli Mikołaj, Weronika i Oskar!

W kuchni "MasterChef Junior" pojawił się prawdziwy ekspert od kuchni polskiej i światowej! Robert Makłowicz ocenił umiejętności kandydatów na MasterChefa Juniora. Jak poradziły sobie dzieciaki? Kto opuścił program?

Multimedia

"MasterChef Junior 4" odcinek 3. - co się wydarzyło?

Najlepiej gotujące dzieci w Polsce przystąpiły do rywalizacji o zwycięstwo w IV edycji programu. Pierwszym wyzwaniem dla kandydatów na MasterChefa Juniora było przygotowanie dania regionalnego. Przy tej okazji, do jurorów - Michela Morana i Mateusza Gesslera, dołączył gość specjalny - Robert Makłowicz! Zanim dzieciaki wzięły się do roboty, na swoich stanowiskach znalazły jadalne statuetki zwycięzcy. Na przygotowanie dania regionalnego było 75 minut.

Piraci walczą o finałową "piętnastkę"! Kto znalazł się w ostatecznym składzie?Zobacz więcej

Jurorzy skosztowali m.in. staropolskich karminadli, naleśnika z "regionu Oskara", saltimboccę a'la kluski śląskie, sandacza w borowikach, "słońce Grecji na talerzu", krewetki z sosem sojowym, "raki z parku Mazowsze" i caponatę. - Nie spodziewałem się, że takie brzdące i szkraby jak wy gotują na tak wysokim poziomie - powiedział po degustacji Robert Makłowicz. Wyróżnieni zostali: Paulina, Olek, Hela, Michał, Natalia i Kuba.

Kiedy do jurorów znowu dołączyła Ania Starmach zawodnicy, którzy nie zostali wyróżnieni, zostali dobrani w pary i dostali do wykonania kolejne zadanie. Tym razem musieli przygotowywać pierogi w trzech odsłonach – mięsnej, wegetariańskiej i słodkiej. Dodatkowo do każdej potrawy kucharze musieli stworzyć sos lub omastę. Utrudnieniem okazała się konieczność ręcznego wyrobu ciasta. Weronika i Julka zrobiły najlepsze pierogi. Zagrożeni byli natomiast Mikołaj i Weronika, Oskar i Antek oraz Ola i Lena.

Z "MasterChefa Juniora" odpadli Mikołaj Cienkosz, Weronika Studnicka i Oskar Leśniewski!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×