"MasterChef Junior" odcinek 3. s. 5. Mali kucharze dali czadu! Kto najsłabiej przygotował ośmiornicę i odpadł z programu?

Za nami 3. odcinek 5. sezonu programu "MasterChef Junior". Do walki przystąpiła finałowa 14. uczestników i tutaj już nie ma miejsca na potknięcia. Rywalizacja rozpoczęła się na poważnie! Co się wydarzyło w tym odcinku? Kto musiał pożegnać się z programem? Sprawdźcie!

Multimedia

"MasterChef Junior" odcinek 3. s. 5. - co się wydarzyło?

Grunt to dobrze zacząć, więc na początek tego odcinka programu "MasterChef Junior" na małych uczestników czekały prezenty, a mianowicie czapki kucharskie i wałki z imionami! Zanim jednak gotowanie rozpoczęło się na dobre, uczestnicy musieli zdobyć fartuchy, które zostały ukryte w… murze! Jedynym sposobem na dostanie się do nich będzie totalna demolka, a w tym nasi zawodnicy nie mają sobie równych.

Dania z ryb i owoców morza oraz potrawy wegetariańskie. Finałowa 14-tka małych kucharzy w komplecie!Zobacz więcej

Później przyszedł czas na pierwsze danie, na które uczestnicy otrzymali 74 minuty i tylko jedną możliwość odwiedzenia spiżarni! W tej konkurencji mali kucharze mieli przygotować swoje popisowe dania, jednak pierwsze nerwy i stres były bardzo widoczne. Ola przygotowała gulasz z jarmużu i ciecierzycy, Tosia postawiła na plendze ziemniaczane, Arnold zrobił pierś z kaczki, Karolina zrobiła kopytka pomidorowe, Lilka przygotowała lasagne szpinakową, Julka przyrządziła comber z królika, Wiktor zrobił pierś z kaczki, Kuba postawił na przypalanego łososia w curry, Maja przyrządziła "kaczko-gęś", Mateusz zrobił comber z królika, Gaja zrobiła kaczkę kąpaną w Azji, Sonia postawiła na pierś z kaczki, Natalia przygotowała tartaletki w dwóch odsłonach, natomiast Franek na warsztat wziął krem z białej czekolady. W tej konkurencji najlepsi okazali się Franek, Natalia, Julka, Ola, Mateusz, Arnold oraz Gaja, którzy są bezpieczni i przejdą do następnego odcinka!

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Druga konkurencja była już o wiele większym wyzwaniem, gdyż uczestnicy musieli zmierzyć się z... ośmiornicą! Ja tego nawet nie dotknę! - skomentowała jedna z zawodniczek. Jednak mus to mus, więc trzeba było przyrządzić obiad z ośmiornicą w roli głównej. Na przygotowanie dania uczestnicy mieli 81 minut. Łatwo nie było! Tosia przygotowała "ciach-plum", Karolina zrobiła "morze na talerzu", Wiktor zrobił ośmiornicę w dwóch odsłonach, Maja postawiła na ośmiornicę z makaronem, Kuba zmierzył się z ośmiornicą w dwóch odsłonach, Lilka zrobiła ośmiornicę z puree z mango, natomiast Sonia zrobiła ośmiornicę z zielonymi szparagami.

Z PROGRAMU "MASTERCHEF JUNIOR" ODPADŁY MAJA I KAROLINA!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×