"MasterChef Junior" odcinek 4. s. 4. Magda Gessler i królewskie śniadanie! Ola i Michał odpadli z programu!

Za nami 4. odcinek 4. sezonu programu "MasterChef Junior"! Tym razem gościem specjalnym programu była Magda Gessler! Co jeszcze wydarzyło się w programie? Kto odpadł z rywalizacji? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 4. odcinku programu "MasterChef junior 4"!

Multimedia

"MasterChef Junior 4" odcinek 4. - co się wydarzyło?

Rywalizację czas rozpocząć! Mali kucharze ponownie stawiają czoła zadaniom przygotowanym przez Annę Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana. Choć uczestnicy mają nie więcej niż trzynaście lat, potrafią zaskoczyć swoimi kulinarnymi umiejętnościami niejednego dorosłego. W tym sezonie przygotują pierogi, tarty, owoce morza czy wyszukane lunch boxy.

Robert Makłowicz w jury! Trójka małych kucharzy pożegnała się z MasterChefem!Zobacz więcej

W pierwszym zadaniu młodzi adepci sztuki kulinarnej musieli przygotować śniadanie na specjalnego gościa... królowej polskiej kuchni, Magdy Gessler! Łatwo nie było, bo Magda Gessler jest bardzo wybredna! W tej konkurencji najlepsi okazali się: Paulina, julka, Michalina oraz Kuba. Magdę Gessler absolutnie oczarował Kuba, który wygrał konkurencję i już jest w kolejnym etapie!

W drugiej części odcinka uczestnicy zostali podzieleni na trzy drużyny, a następnie zajęli się... ręcznym wyciskaniem soku z pomarańczy. Tutaj trzeba wygrać, ponieważ grupa, która poradzi sobie najlepiej, zyska możliwość oblania owocowym napojem jurora! Każdy z jurorów opiekował się inną drużyną, jednocześnie mając nadzieję, że jego zawodnicy przegrają... Najwięcej soku wycisnęła drużyna Ani Starmach, czerwoni. I chociaż miała być oblana tylko Ania, później taki sam los spotkał również resztę jurorów.

Kuchnia regionalna Roberta Makłowicza w programie! Jak dzieciaki przywitały mistrza?Zobacz więcej

Następnie mali kucharze musieli przygotować sałatkę ze składników, które są w spiżarni. Wyborny sos przygotowała Nicola. Na wyróżnienie zasłużył także Olek. Jurorów porwała również kasza w wykonaniu Heli.

Z PROGRAMU ODPADLI OLA I MICHAŁ

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ilona (gość)

  Podobają mi sie

  25.03.2019 15:04
 • Iteresa (gość)

  Wszystkie super.

  25.03.2019 15:04
 • Mi (gość)

  Zgadzam się z "An". Ola powinna odpasc juz w pierwszym odcinku. Beksa a na dodatek pyskata.

  25.03.2019 06:37
 • An (gość)

  Super, że odpadła ta Olka. Wyjątkowo drażniąca.

  24.03.2019 21:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×