"MasterChef Junior" odcinek 4. s. 6. Ogromne halibuty i przygotowywanie polędwicy Wellington! Tosia i Lena Bereda - Łabędź odpadły z programu!

Za nami 4. odcinek 6. sezonu programu "MasterChef Junior". Tematem dzisiejszego odcinka była... ryba! Oj, działo się! Sprawdźcie, co dzisiaj wydarzyło się w programie "MasterChef Junior"! Kto odpadł z rywalizacji?

Multimedia

"MasterChef Junior" odcinek 4. s. 6. - co się wydarzyło?

W 4. odcinku "MasterChef Junior 6" na zawodników czekają ogromne halibuty. Lekcję profesjonalnego filetowania przeprowadził Michel Moran. Następnie jurorzy poprosili uczestników o jak najlepsze wyfiletowanie swoich ryb oraz przygotowanie z nich przepysznego dania. To nie było takie łatwe! Szczególnie, że na wykonanie zadania dzieciaki miały 25 minut. W tej konkurencji wyróżniono 5 osób: Lenę, Stasia, Maćka, Oliwię oraz Tosię. Z tej piątki najlepszy okazał się Staszek, który był już bezpieczny i w kieszeni miał awans do kolejnego odcinka.

Następnie młodzi kucharze musieli zmierzyć się z gotowaniem halibuta. Na wykonanie zadania mieli okrągłą godzinę i cały czas otwartą spiżarnię! Dominik przygotował smażony filet z halibuta, Lena Góra postawiła na smażony filet z halibuta z marchewkowymi frytkami, Kazik zrobił smażony filet z halibuta, Lena postawiła na pieczony filet z halibuta, Gosia przyrządziła smażony filet z halibuta z ziemniakami, Kuba postawił na filet z halibuta z... kaszą gryczaną, Piotrek zrobił smażony filet z halibuta z ryżem i kukurydzą, Jagoda zrobił smażony filet z halibuta z cukinią i marchewką, Lena przyrządziła filet z halibuta z ryżem, Natalia zrobiła pulpety z halibuta, Oliwia postawiła na pieczony filet z halibuta z pieczonymi brokułami, a Maciek zrobił smażony filet z halibuta z puree. Wyróżnienia w tej konkurencji otrzymali Oliwia, Maciek, Lena Góra, Kazik i Lena! Z tej piątki wybrano trzy osoby, które triumfowały: Lena Góra, Oliwia oraz Maciek!

Smaki Kolumbii przytłoczyły Lenę. Robert Makłowicz ruszył na pomoc! Kto odpadł?Zobacz więcej

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

W kolejnej konkurencji uczestnicy programu musieli przygotować polędwicę Wellington. Na przygotowanie dania mieli aż 75 minut! Łatwo było o pożar w tak gorącej atmosferze! Problemy w tej konkurencji miał Dominik, rozwaliło mu się ciasto i nie miał już grzybów! Aż się rozpłakał! W tej konkurencji najlepsi okazali się Kuba, Jagoda oraz Kazik. Z tej trójki najlepszy okazał się Kazik!

Najgorzej z konkurencją poradzili sobie Dominik, Piotrek, Lena Bereda - Łabędź oraz Tosia!

Z PROGRAMU "MASTERCHEF JUNIOR 6" ODPADŁY TOSIA I LENA BEREDA - ŁABĘDŹ!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×