"MasterChef Junior" odcinek 5. s. 6. Michel Moran jako krewetka, a Ania Starmach - ośmiornica! Jak dzieciaki poradzą sobie z owocami morza?

Przed nami 6 odcinek "Masterchef Junior", w którym młodzi kucharze zmierzą się z daniami na bazie owoców morza! Jak zwykle pomagać im będą jurorzy, którzy... przebiorą się za krewetkę, ośmiornicę czy homara! Zdradzamy, jak dzieciaki poradzą sobie z tym zadaniem.

Multimedia

"MasterChef Junior 6" odcinek 6. w niedzielę, 21.03.2021 o godz. 20:00 w TVN

Apetyczna krewetka, zdrowa ośmiornica oraz luksusowy homar - alter ego jurorów - zaproszą w 6. odcinku "Masterchef Junior" młodych kucharzy do przygotowania dania z użyciem owoców morza. To pyszne i zdrowe, ale trudne do przygotowania produkty.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

W drugiej części odcinka do kuchni "MasterChefa Juniora" przyjdzie gość specjalny - Beata Śniechowska - zwyciężczyni drugiej edycji "MasterChefa"! Beata pokaże uczestnikom, jak przygotować soczyste i apetyczne steki warzywne. Następnie wyborne steki mięsne i ich stopnie wysmażenia zaprezentuje Mateusz Gessler.

Zadaniem kucharzy będzie przygotowanie idealnie wysmażonych steków. Osoby, która przygotują najsłabsze dania, będą musiały pożegnać się z programem.

Dzieciaki gotowały w prawdziwej restauracji dla rodziców. Polały się łzy. Kto tym razem odpadł?Zobacz więcej

A jak młodzi kucharze poradzili sobie z pierwszym zadaniem - przygotowaniem dań z owocami morza? Zobacz przedpremierowy fragment!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×