"MasterChef Junior" odcinek 6. s. 5. Popisy w katowickiej restauracji i wymagający stek! Odpadły dziewczyny!

W 6. odcinku "Masterchefa Juniora 5" dzieciaki musiały przygotować popisowe trzydaniowy posiłek dla sporej ilości osób. Konkurencja odbyła się w jednej z katowickich restauracji. Jak im poszło? Co jeszcze wydarzyło się w programie i kto odpadł?

Multimedia

"MasterChef Junior" odcinek 6. s. 5. - co się wydarzyło?

W "Masterchef Junior" przyszedł czas, aby młodzi kucharze wyruszyli w nowe miejsce. Padło na Katowice, gdzie dzieciaki miały okazję sprawdzić się w prawdziwej restauracji prowadzonej przez Magdę Nowaczewską, zwyciężczynię piątej edycji "MasterChefa". W Śląskiej Prohibicji kucharze musieli przygotować trzydaniowy posiłek dla 36 osób. Kapitanami drużyn zostali: Sonia i Arnold.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Młodzi kucharze na przygotowanie popisowego menu dostali aż dwie godziny. Na początku restauracyjnych zmagań u czerwonych panował twórczy chaos. Niebiescy pod przewodnictwem Arnolda podeszli do zadania z większym spokojem. W drużynie pojawiły się jednak małe zgrzyty. Natalka i Gaja nie chciały oddać deseru w ręce Franka. Arnold spalił z kolei karmel. U czerwonych również pojawiły się pewne problemy. Lilka spaliła sos drobiowy.

Pierwszy raz w profesjonalnej kuchni był dla młodych kucharzy sporym wyzwaniem. Goście uznali, że różnicą głosów 20:10 zwyciężyła drużyna Arnolda. Niebiescy byli dzięki temu bezpieczni, a czerwoni musieli zmierzyć się w eliminacyjnej konkurencji.

Zwyciężczyni "MasterChefa" zaprasza do "Śląskiej Prohibicji" w Katowicach! Co czeka małych kucharzy?Zobacz więcej

W drugiej części 6. odcinka 5. sezonu "MasterChefa Juniora" dzieci uczyły się przyrządzać perfekcyjne steki pod okiem Mateusza Gesslera. Po lekcji z jurorem młodzi kucharze otrzymali kolejne instrukcje. Tym razem ich zadaniem było przygotowanie dwóch dań (mięso, sos, dodatek).

Steki nie należą do najpopularniejszych dań - dzieciaki nie były zachwycone tematem konkurencji eliminacyjnej. Jak się po kilkudziesięciu minutach okazało, ich obawy były nieuzasadnione. Kucharze mogli być dumni ze swoich dań. W tym odcinku ktoś musiał już jednak odpaść z programu. Fartuchy oddały dwie dziewczyny!

W 6. ODCINKU 5. SEZONU "MASTERCHEFA JUNIORA" ODPADŁY: JULKA ROSZKOWSKA I LILKA JAROCKA!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×