"MasterChef Junior" odcinek 7. s. 4. Mateusz Zielonka specjalnym gościem programu! Co będą przyrządzać młodzi kucharze?

Walka o tytuł najlepiej gotującego dziecka w Polsce trwa! Tym razem w roli jurora wystąpi Mateusz Zielonka – zwycięzca szóstej edycji „MasterChefa”. Pod jego okiem przyszli kucharze przygotują potrawy z gigantycznych strusich jaj! Co jeszcze czeka ich w tym odcinku?

Multimedia

"MasterChef Junior 4" odcinek 7. w niedzielę, 14.04.2019 o godz. 20:00, w TVN! - sprawdź program tv

Kiedy kuchnię MasterChefa odwiedzają goście, uczestnicy wiedzą, że czekają na nich nietypowe zadania. Tym razem trzecim jurorem będzie Mateusz Zielonka – MasterChef 6. edycji programu. Najlepiej gotujący surfer w Polsce pokaże zawodnikom, jak poradzić sobie z rozbiciem skorupki i oddzielić gigantyczne żółtko od białka w jajku… strusim!

Ewa Drzyzga, drużynowe gotowanie i test smaku w kolejnym odcinku!Zobacz więcej

Następnie kucharze będą musieli przygotować dwa dania jajeczne – jedno słodkie, a drugie wytrawne. Ten, kto poradzi sobie najlepiej, dostanie od jurorów wyjątkowy bonus, który będzie miał duże znaczenie przy kolejnym zadaniu.

Tematem drugiej części odcinka będą bowiem ryby i owoce morza. Uczestnicy tym razem zmierzą się z konkurencją gotując w parach. Czyja receptura okaże się przepisem na sukces?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×