"MasterChef Junior" odcinek 7. s. 5. Brukselka w burgerze? Dzieciaki znowu zaskoczą jurorów! Zobacz zapowiedź!

W tym odcinku "MasterChefa Juniora" poziom cukru niebezpiecznie wzrośnie! Królowa wypieków, Ania Starmach przeprowadzi wyjątkowy masterclass poświęcony eklerom. To będzie prawdziwe słodkie szaleństwo!

Multimedia

"MasterChef Junior 5" odcinek 7. w niedzielę, 19.04.2020 r. o godzinie 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

W kuchni MasterChefa Juniora przyszedł czas na olbrzymią dawkę słodkości! Najlepszą ósemkę młodych kucharzy powita księżniczka Ania w ogromnej spódnicy z prawdziwych eklerów! Zawodnicy będą musieli przygotować rozpływające się w ustach eklerki.

Popisy w katowickiej restauracji i wymagający stek! Kto odpadł?Zobacz więcej

Żeby ułatwić im to zadanie, Ania Starmach – niekwestionowana mistrzyni słodkich wypieków – zaprezentuje, jak przygotować najlepsze na świecie eklerki. Czy uczestnicy swoimi wyrobami dorównają tym, które zrobi Ania?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Temat drugiej konkurencji jurorzy ukryli w wielkiej skrzyni wypełnionej popcornem. Znajdują się w niej atrapy najbardziej popularnych fast foodów - hamburgery, hod-dogi, kebaby, pizza, fish&chips i zapiekanki. Mali kucharze będą musieli zanurkować w popcornie i wyłowić z niego potrawę, którą później przygotują. Zadanie wydaje się łatwe, ale jurorzy oczekują, że dania będą zdrowe i zaskakujące smakiem. Stawką jest pozostanie w programie, więc zawodnicy muszą się wykazać.

Magda Gessler, Michel Moran, Dorota Wellman i inni gotują zdalnie w TVN! Każdy może do nich dołączyćZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×