"MasterChef Junior" sezon 4. FINAŁ. Paulina Foremny z Wrocławia wygrała program!

Zwycięzca 4. edycji programu "MasterChef Junior" jest już znany. Do walki o słynną statuetkę, czek w wysokości 15 tysięcy złotych oraz bon na wakacje marzeń stanęła trójka najzdolniejszych i najmłodszych kucharzy w Polsce - Paulina, Jakub i Aleksander. Kto z nich okazał się najlepszy? Sprawdź, kto wygrał 4. edycję "MasterChefa Juniora".

Multimedia

"MasterChef Junior" sezon 4. FINAŁ - co się wydarzyło? Sprawdź program tv

Jurorzy w 4. edycji kulinarnego show wyśrubowali normy do granic możliwości, a młodzi kucharze zaskakiwali swoimi umiejętnościami w każdym odcinku. 5 maja 2019 roku stacja TVN wyemitowała finałowy odcinek "Juniora", w którym o walki o słynną statuetkę, czek w wysokości 15 tysięcy złotych oraz bon na wakacje marzeń stanęła trójka najzdolniejszych młodych kucharzy w Polsce: Paulina Foremny z Wrocławia, 12-letni Jakub Nowak z Gdyni oraz 13-letni Aleksander Multan z Rudy.

Sprawdź, kto przygotował najlepsze menu degustacyjne i wygrał program! [RELACJA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zanim trójka finalistów przystąpiła do rywalizacja, jurorzy zaproponowali wszystkim uczestnikom wspólną konkurencję. Podzieleni na trzy grupy, którymi dowodzili: Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran, musieli stworzyć danie składające się maksymalnie dziewięciu składników. Każdy młody kucharz miał 20 minut na wspólną pracę ze swoim kapitanem. Konkurencję pozostałym drużynom utrudniał Michel Moran, który m.in. zjadł tuńczyka grupy Ani Starmach. Jurorce i jej podopiecznym nie przeszkodziło to jednak w wygraniu tej konkurencji.

Po wspólnej zabawie przyszedł jednak czas na finałową konkurencję, w której udział wzięli już tylko Paulina, Jakub i Aleksander. Finaliści musieli tradycyjnie przygotować menu degustacyjne składające się z ich 3 ulubionych dań. Olek chciał zaskoczyć jury filetem z sandacza i kawiorem, stekiem z jelenia i mini torcikiem z mascarpone. Kuba postawił na gazpacho, kaczkę i lody z czekolady. Paulina zaczęła finałową konkurencję od przygotowywania deseru: lodów i babeczek ze szpinakiem. W jej menu degustacyjnym znalazło się też carpaccio z gruszki oraz stek wołowy.

"MasterChef Junior" sezon 4. FINAŁ - kto wygrał?

Po konkurencji degustacyjnej jurorzy wyłonili nowego MasterChefa Juniora 2019! Zwycięzca otrzymał wspaniałe nagrody - statuetkę, czek w wysokości 15 tysięcy złotych oraz bon na wakacje marzeń o wartości 40 tysięcy złotych.

4. EDYCJĘ PROGRAMU "MASTERCHEF JUNIOR" WYGRAŁA PAULINA FOREMNY!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×