masterchef kto odpadł

"MasterChef 8" odcinek 5. Laureaci poprzednich edycji w jury i wymagający test smaku! Odpadł Hubert Paluch!

W 5. odcinku "MasterChef 8" kulinarne umiejętności uczestników zostały poddane surowej ocenie. Do grona jurorów dołączyły bowiem takie nazwiska jak: Beata Śniechowska, Dominika Wójciak, Damian Kordas czy Mateusz Zielonka. Jak laureaci poprzednich edycji ocenili popisowe dania dwóch drużyn? Kto w 5. odcinku 8. edycji "Masterchefa" musiał oddać fartucha i opuścić program? Sprawdź, co się wydarzyło!

06.10.2019Masterchef Junior

"MasterChef" sezon 7. odcinek 13. Decydujące starcie w Singapurze! Tuż przed finałem odpadł Mateusz Krojenka! [CO SIĘ WYDARZYŁO, ZDJĘCIA]

Najlepsza czwórka 7. edycji "MasterChefa" walczyła w Singapurze o wejście do ścisłego finału! Jurorzy przygotowali dla nich trudne zadanie - tematem przewodnim 13. odcinka były bowiem tradycyjne singapurskie kraby. Kto sprostał zadaniu i dostał się do finału "MasterChefa"? Sprawdźcie, co wydarzyło się w programie! Poznajcie finalistów 7. edycji!

02.12.2018MasterChef

"MasterChef" sezon 7. odcinek 9. Wymagający Robert Makłowicz i imponujące trzy gwiazdki Michelin. Patrycja Rygusiak odpadła z programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 9. odcinek 7. edycji programu "MasterChef". Tym razem w roli jurorów wystąpili mistrzowie kulinarnego świata jak chociażby Pascal Brodnicki, Robert Makłowicz i Andrea Camastra. Uczestników programu odwiedził także specjalny gość! Sprawdźcie, co się wydarzyło w 9. odcinku "MasterChefa" i kto musiał pożegnać się z programem!

04.11.2018MasterChef

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×