"MasterChef" odcinek 6. sezon 6. Powrót tych, co już odpadli, ogień i oparzenia w kuchni! [WIDEO+ZDJĘCIA]

To był zaskakujący odcinek "MasterChefa". Do programu wróciło pięciu kucharzy, którzy odpadli w poprzednich odcinkach. Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w 6. odcinku "MasterChef".

Multimedia

Zanim kucharze zmierzyli się z pierwszym kulinarnym zadaniem w 6. odcinku "MasterChefa", do programu wróciło pięciu kucharzy, którzy zdążyli już odpaść z rywalizacji. -Mamy dwa, wolne miejsca. Dwie osoby dziś wrócą do programu - ogłosił Moran. Pozostali udali się na balkon, a piątka szczęśliwców zmierzyła się w konkurencji, w której musieli flambirować - to sposób podawania potrawy polegający na oblaniu lub skropieniu dania alkoholem i podpalenia go, tzw. płonący półmisek.

Zadanie trwało 60 minut, kucharze musieli przygotować jak najwięcej flambirowanych dań/produktów. Jurorzy wszystkiego próbowali na bieżąco. Jagoda Misztal i Justyna Pilichowska najlepiej poradziły sobie z flambirowanymi potrawami, zostały więc w programie i nadal będą mogły walczyć o tytuł VI polskiego MasterChefa.

Żony Hollywood, praca drużynowa i bezglutenowy posiłek dla psa[WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ramen, zupa rybna, gazpacho i harira - to potrawy, które musieli przygotować uczestnicy w kolejnej konkurencji. Każdy z nich musiał przygotować trzy z czterech zaprezentowanych przez jury zup. Kucharze na przygotowanie potraw dostali 90 minut. Uczestnicy rozpoczęli gotowanie od przygotowania potrzebnych bulionów. -Damian to kandydat do wygrania tej konkurencji, najwięcej produktów, największy garnek - komentowała Ania Starmach. Największy rozgardiasz panował na stanowisku Matteo, a przygotowanie trzech zup w tak krótkim czasie wymagało dyscypliny i doskonałej organizacji. Kucharz, którego zupy nie przypadły do gustu jurorom, musiał opuścić program.

Wyróżnieni w tej konkurencji zostali Damian, Natalia, Jagoda i Mateusz.

Z "MasterChefa" odpadła Marta!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ttteis77 (gość)

    "masterchef, to nie tylko masterchef. Co raz lepsze odcinki. Jest obecny, wódz, podejdzie do każdego dania jak i zadania. "jeżeli ktoś nie znalazł odpowiedzi w swoim daniu, tym jest masterchef który zna odpowiedź"

    29.10.2017 21:12
  • gość (gość)

    Juź wiadomo kto wygrał 6 sezon, J a g o d a ,faworyzowana od początku .No cóź nie warto juź oglądać dalej.Wstyd jurorzy

    16.10.2017 16:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×