"MasterChef" sezon 10 odc. 5. Małgorzata Socha w niedzielę w odcinku o smakołykach na pierwszą randkę! Co zaserwowałaby gwiazda?

Przez żołądek do serca - to porzekadło naprawdę często się sprawdza. Jeżeli w ramach pierwszej randki zapraszamy kogoś do siebie, to wypada zrobić wrażenie pysznym co nie co własnej produkcji. Co przyrządziłaby Małgorzata Socha - gość nowego, niedzielnego odcinka?

Multimedia

"MasterChef" sezon 10. odcinek 5. Małgorzata Socha

Dania na pierwszą randkę - to właśnie zadanie piątego odcinka. Romantyczną atmosferę spotkania w cztery oczy wprowadzi do studia Małgosia Socha, jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce. Uczestnicy będą musieli wykazać się kreatywnością i pomysłowością w przygotowywaniu potraw, które chcieliby podać ukochanej osobie.

Konkurencje dla twardzieli - świński ryj, larwy, ryba-olbrzym, śmierdzący durian i gotowanie z resztek. Kto odpadł z programu?Zobacz więcej

W drugiej części odcinka wyjątkową Masterclassę poprowadzi Marcin Filipkiewicz - laureat nagrody dla Szefa Przyszłości oraz Szefa Roku Polski Południowej. Osoba, której najgorzej pójdzie odtworzenie dania mistrza, będzie musiała pożegnać się z programem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×