"MasterChef", sezon 7, odcinek 1. Danie o kształcie penisa i łzy szczęścia. Kto dostał fartuch i walczy o tytuł MasterChefa? [ZDJĘCIA+WIDEO]

Czas rozpocząć walkę o Singapur i walkę o tytuł MasterChefa! To już 7. edycja programu. Sprawdźcie, kim są uczestnicy oraz co się wydarzyło w 1. odcinku 7. edycji programu "MasterChef"!

Multimedia

"MasterChef" sezon 7. odcinek 1. w niedzielę, 9.09.2018 o godz. 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

Już na początku wszystkich uczestników podzielono na kilka zespołów. Pierwszy team, aby zdobyć fartuchy, musiał przygotować danie, w którym pierwsze skrzypce grają orzechy. Pierwszy z jurorami zmierzył się Bartek, który przygotował zupę orzechową. Ta zupa jest jak bagno - skomentowała Magda Gessler. Drugi Bartek przygotował pieczone figi, ale to za mało, aby przekonać do siebie jurorów. Ola zrobiła tartę migdałową i jurorzy byli zachwyceni. Ola przeszła dalej. Faworki z karpia zrobił Tomek i również zachwycił jurorów!

Druga grupa przygotowywała owoce morza. Damian przygotował talerz owoców morza, Bernard zrobił tagliatelle z krewetkami oraz zupę "pseudotajską" bez ryżu, Mateusz zrobił tagliatelle z krewetkami, natomiast Karolina postawiła zupę tajską z krewetkami. Ta tej zupie idzie się do łóżka - skomentowała Magda Gessler. Cała grupa przeszła do kolejnego etapu i dostali fartuchy! Do tego Karolina już teraz zakwalifikowała się do finałowej 14-stki!

Zdjęcia z pierwszego odcinka nowej edycji! [GALERIA]Zobacz więcej

Później z zadaniem kwalifikacyjnym zmierzyli się kolejni zawodnicy. Mateusz to młody przedsiębiorca, który jako kolejny otrzymał fartuch. Patrycja przygotowała spagetti i zadziałało! Kolejny fartuch. Łukasz również dostał fartuch, chociaż jego danie nie wyglądało dobrze... Zresztą Magda Gessler nawet skrytykowała wygląd mężczyzny! Dominika przygotowała danie, które wyglądało jak... męskie genitalia! Jeszcze nigdy nie kroiłam fiutów - powiedziała Magda Gessler. Natalia, młoda prawniczka, aż się wzruszyła, gdy otrzymała fartuch! Jurorzy byli zachwyceni jej daniem, więc od razu dostała się do finałowej 14-stki!

Krzysiek jest operatorem wózka widłowego i był wręcz zdziwiony, gdy jury doceniło jego deser i dało mu fartuch. Doskonale wyglądał deser autorstwa Ewy, która zachwyciła jurorów. Pierwszy odcinek "MasterChefa" za nami! W kolejnym będzie się działo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ali (gość)

    Laska z siłowni sztuczna opór

    10.09.2018 02:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×