"MasterChef" sezon 7. odcinek 5. Wielkie gotowanie dla ponad 200 osób! Odpadła Natalia Maszkowska! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 5. odcinku "MasterChefa" kucharze przygotowywali dania w plenerze. Uczestnicy musieli stworzyć trzydaniowy obiad dla dwustu harcerzy! Jak poradzili sobie z tym zadaniem? Która drużyna zwyciężyła, a kto musiał walczyć w dogrywce? Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Multimedia

"MasterChef" sezon 7. odcinek 5. - co się wydarzyło?

„MasterChef” w 5. odcinku przeniósł się na leśną polanę, gdzie otwarto kuchnią polową z prawdziwego zdarzenia. -Kucharze wzrok was nie myli, znajdujemy się w Puszczy Niepołomickiej. Właśnie tutaj odbędzie się wasza pierwsza konkurencja drużynowa - zapowiedziała Ania Starmach

Kucharze zostali podzieleni na dwie drużyny: czerwoną i niebieską. Zadanie, jakie postawili przed nimi jurorzy było piekielnie trudne. Uczestnicy "MasterChefa" musieli przygotować menu (obiadu składającego się z trzech dań) na piknik harcerski dla ponad 200 osób! Przygotowane posiłki musiały być nie tylko pyszne, ale i sycące. Na przygotowanie dań dla 200 osób, kucharze dostali 3 godziny. Wcześniej przez dwie minuty mogli naradzić się i wybrać potrawy, które przygotują.

Wypadek zawodniczki, mordercze dogrywki i emocje do końca! Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Decydujący głos należał do kapitanów drużyn. Spokojna Natalia dowodziła czerwonym, a jej prawą ręką była krzykliwa Martyna. Niebieskim przewodził Arek. Największym utrudnieniem okazał się brak kuchennych sprzętów elektrycznych - potrawy były przygotowywane na piecach opalanych drewnem. Uczestnicy tracili czas na m.in. obieranie młodych ziemniaków. Magda Gessler uznała, że organizacja u obu drużyn "leży". Po zaciętej rywalizacji przyszedł czas na wydawkę dań dla głodnych harcerzy. Niedogotowane ziemniaki, za mało zupy u niebieskich - to największe mankamenty, które dostrzegli harcerze. Zwycięzcami tej konkurencji okazali się niebiescy.

Oto finałowa 14-tka! Sprawdź, czyje dania zachwyciły jurorów! [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

Czerwoni musieli za to zmierzyć się w dogrywce. Kapitance drużyny - Natalii przyszło też zdecydować, czy zmierzy się z jednym z kolegów i uratuje pozostałych, czy pójdzie na balkon i będzie obserwować rywalizację swojej drużyny z balkonu.

W eliminacji zobaczyliśmy więc Natalię Maszkowską i Mateusza Ratajczyka. Ich zadaniem było przygotowanie trzech dań, uzupełnionych trzema sosami: tatarskim, beszamelowym i holenderskim. Na przygotowanie potraw dostali zaledwie 60 minut. W konkurencji eliminacyjnej polała się krew, bo Natalia skaleczyła się w palec. Ratownicy musieli ją opatrzyć, przez co dziewczyna straciła sporo czasu. Rozcięcia nie uniknął również Mateusz.

Z PROGRAMU "MASTERCHEF" ODPADŁA NATALIA MASZKOWSKA!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Lama (gość)

  Ja kibicuje Mateuszowi, fajny dzieciak. Trzymam kciuki!

  13.10.2018 14:13
 • Dramatyk (gość)

  Masakra ta Martyna. Bezczelna , chamska i widać zło w oczach. Szkoda, że to ona nie odpadła jako ta co opieprza ludzi ze swojej drużyny. Mam nadzieję, ze niedługo odpadnie

  08.10.2018 23:08
 • widz (gość)

  Restauratorka przez wielkie R Pani M G w kuchennych rewolucjach za byle przewinienia robi dzikie awantury a tu jadła sos z potłuczonej miski i nikt nie zwrócił na to uwagi, jeśli w restauracjach to jest norma to ja dziękuję za taki poziom.

  08.10.2018 16:50
 • gosc (gość)

  Martyna dziala mi na nerwy

  08.10.2018 14:41
 • Daga (gość)

  wygladalo to tak jakby Natalia od poczatku byla ta ,ktora miala odpasc,najpierw wyznaczyli ja jako kapitana,czy sie sprawdzi,choc ona tego nie chciala,potem ta konkurencja z Mateuszem,oni byli najslabsi i kogos trzeba bylo wywalic,szkoda,ale to takie troche z gory ustalone

  08.10.2018 14:40
 • Janek z niesmakiem (gość)

  Miało być rozwywkowe show a wyszło jakoś po faszystowsku z ta biedną Natalią.

  08.10.2018 09:40
 • RR (gość)

  Za podanie sosu z rozbitej miski powinna na kołach wylecieć.

  08.10.2018 02:24
 • Ja (gość)

  Tu wszystko jest przemyślane - zaplanowane. Oni tylko tak kombinują żebyśmy myśleli że to spontan. Oni już wiedzą kto wygra.

  07.10.2018 22:00
 • chef (gość)

  Natalia nie chciała być kapitanem drużyny. Jurorzy ją wyznaczyli a na koniec postawili ją w niekonfortowej sytuacji. To było zagranie niegodne i niesprawiedliwe. Dlaczego jurorzy tak postąpili?. Reżyser chyba nie przemyślał do końca konsekwencji. Szkoda.

  07.10.2018 21:56
 • Kaja (gość)

  E tam szkło... Im nic nie zaszkodzi.

  07.10.2018 21:33
 • drodzy jurorzy... (gość)

  sos do szparagów z dużym prawdopodobieństwem szkła z rozbitej miski...brak Waszej reakcji, słabo.

  07.10.2018 21:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×