"MasterChef" sezon 7. odcinek 7. Egzotyczne grzyby i wielki test smaku! Odpadli Mateusz Ratajczyk i Karolina Kowalewska! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami kolejny etap zmagań o prestiżowy tytuł "Masterchefa". W 7. odcinku kucharze przygotowywali wyjątkowe dania z egzotycznych i kolorowych grzybów. Zmierzyli się również w wielkim teście smaku. Sprawdźcie, kto zachwycił jury, a kto musiał pożegnać się z programem w 7. odcinku!

Multimedia

"MasterChef" sezon 7. odcinek 7. - co się wydarzyło?

W 7. odcinku programu "MasterChef" jurorzy sprawdzili, czy walczący o prestiżowy tytuł kulinarny mają intuicję. Kucharze z musieli poradzić sobie z egzotycznymi i kolorowymi grzybami z różnych zakątków świata. Po prezentacji przez jury trzech dań, uczestnicy ruszyli do spiżarni i przystąpili do pracy. Na przygotowanie wyjątkowych dań z grzybami dostali 60 minut.

Ola miała na początku pustkę w głowie, w końcu zainspirowała się strojem Anny Starmach. Z kolei Martyna cierpiała na nadmiar inwencji twórczej. Karolina postanowiła pokazać swoją podkarpacką stronę, przygotowując Stroganowa. Rumuńskie smaki próbował przemycić Lorek. Emocje w kuchni "MasterChefa" sięgały zenitu. Tylko Krzysiek Bigus nie dał się ponieść emocjom i działał w swoim tempie.

Jak zgłosić się do 4. edycji kulinarnego show TVN? Gdzie odbędą się castingi? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po degustacji jurorzy wytypowali trzy osoby, które mogły czuć się dziś bezpieczne. Na ten komfort mogły pozwolić sobie: Ewa, Martyna i Ola. Najgorzej z grzybami poradził sobie Mateusz Ratajczyk i to on na tym etapie opuścił kuchnię Masterchefa.

Po przerwie na uczestników czekał wielki test smaku. Kucharze z zasłoniętymi oczami musieli próbować różnych produktów i odgadywać ich nazwy. Przegrany tej konkurencji musiał pożegnać się z programem. Arbuz, korzeń pietruszki, imbir, kalafior czy jagnięcia - to między innymi te smaki musieli odgadnąć zawodnicy. Osoba, która poradzi sobie najsłabiej, będzie musiała pożegnać się z programem. Najlepszy w tym zadaniu okazał się Mateusz. Do kolegi i koleżanek na balkonie dołączyli również: Lorek, Patrycja i Krzysztof.

Niespodzianka urodzinowa dla Michela! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W dogrywce zmierzyli się Karolina, która musiała zmierzyć się z dynią, Wojtek z pietruszką, a Arek z krewetką - czyli składnikami, których nie odgadli w wielkim teście smaku. Kucharze wybrali się na zakupy i ponownie przystąpili do pracy w kuchni Masterchefa.

W 7. odcinku "Masterchefa" odpadli Mateusz Ratajczyk i Karolina Kowalewska!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×