"MasterChef" TVN 29.09.2013 odc. 5. Co się wydarzy? [ZWIASTUN]

5. odcinkek 2. sezonu "MasterChefa" zostanie wyemitowany w niedzielę 29 września o 20:00 w TVN-ie!

Multimedia

Tym razem to nie jury zdecyduje, kto przygotował najlepszą potrawę, ale… dzieci. Ponad setka kilkuletnich łasuchów na Rynku Głównym w Krakowie przejmie rolę Magdy, Ani, Michela i oceni, kto przygotował smaczniejsze menu na kinderbal. Czy uczestnicy poradzą sobie z presją czasu i gotowaniem w centrum miasta? Widzowie przekonają się, oglądając piaty odcinek programu "MasterChef", w najbliższą niedzielę, 29 września o godzinie 20:00 na antenie TVN.

Uczestnicy zostają podzieleni na 2 drużyny - czerwoną i niebieską. Ich zadaniem jest przygotowanie przyjęcia urodzinowego w centrum Krakowa dla 150 dzieci, w tym trójki jubilatów. By wygrać muszą przyrządzić danie główne i deser, które będą smakowały najmłodszym. Mali jurorzy zagłosują, przebijając balon w kolorze słabszej grupy i tym sposobem zdecydują o losie obu drużyn.

W kolejnej konkurencji ekipa przegranych rywalizuje w zadaniu, które polega na rozpoznaniu jak największej liczby produktów spożywczych z całego świata - przypraw, ziół, owoców i warzyw. Czy uczestnicy wiedzą jak wygląda topinambur czy tamarillo?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×