masterchef

„MasterChef Junior”. Julia Cymbaluk już dawno tak nie wygląda! Zwyciężczyni 2. edycji programu ma już 15 lat i w niczym nie przypomina małej dziewczynki

Julia Cymbaluk to zwyciężczyni 2. edycji „MasterChef Junior”. Gdy widzowie mieli okazję oglądać jej kulinarne popisy, miała raptem 10 lat. Teraz Julia jest już prawie dorosła i w niczym nie przypomina dziewczynki, która wówczas skradła kulinarne show TVN. Na jej najnowszych zdjęciach nie sposób ją rozpoznać!

18.12.2022MasterChef Junior

Jesienna ramówka TVN 2022: 11. edycja" Top Model", nowy "Masterchef", "Herkules" i co jeszcze? Wybraliśmy najciekawsze programy i seriale!

Jesienna ramówka 2022 TVN. Co nowego w telewizji? Koniec wakacji oznacza pojawienie się informacji na temat tego, co zobaczymy we wrześniu w telewizji. W jesiennej ramówce 2022 TVN znajdziemy różne propozycje. Widzowie z pewnością najbardziej czekają nowe edycje programów "Top Model", "Masterchef", czy "Mam talent!". W ramówce TVN nie zabraknie również absolutnych nowości. Co dokładnie widzowie będą mogli oglądać już niedługo?

25.08.2022Jesienna ramówka TVN 2022

"Dzień Dobry TVN". Dlaczego Filip Chajzer "czuje się bardzo shamingowany w Polsce"? Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał!

Filip Chajzer to dziennikarz i prezenter, który długo starał się wyjść z cienia swojego słynnego ojca, Zygmunta Chajzera. Związany z "Dzień Dobry TVN" dziennikarz w wyjątkowej rozmowie z Telemagazyn.pl wyznał, że "czuje się bardzo shamingowany w Polsce". Co jest tego przyczyną i jak sobie z tym radzi? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym tekście.

27.07.2022Dzień Dobry TVN

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×