"Masters of the Air". Steven Spielberg i Tom Hanks wyprodukują kontynuację "Kompanii braci" i "Pacyfiku"!

"Kompania braci" i "Pacyfik" - seriale produkowane m.in. przez Stevena Spielberga i Toma Hanksa, doczekają się kontynuacji! Gdzie będzie można obejrzeć "Masters of the Air"?

Multimedia

Powstanie kontynuacja "Kompanii braci"

Steven Spielberg i Tom Hanks wyprodukują kontynuację "Kompanii braci" i "Pacyfiku". Ich nowy serial wojenny - "Masters of the Air" - powstanie na zamówienie Apple, aby pojawił się na platformie streamingowej AppleTV+. Wszystko w ramach planów Apple dotyczących uruchomienia własnego studia, w którym powstawać będą nowe filmy i seriale.

Nowa platforma VOD od Apple zdominuje rynek? [DOSTĘPNOŚĆ, OFERTA, CENY]Zobacz więcej

AppleTV+ rusza już w listopadzie, a nowe studio ma mieć nazwę "Masters". Prezesami zostali Zack Van Amburg i Jamie Erlicht. Steven Spielberg i Tom Hanks stworzą jeden z seriali, które pojawią się na platformie. Do grona producentów dołączył też Gary Goetzman, który z Hanksem współpracował m.in. przy "Pacyfiku" oraz filmach "Sully" czy "Wojna Charliego Wilsona".

Scenariusz do serialu "Masters of the Air" napisze John Orloff - scenarzysta "Kompanii braci". Całość opierać się będzie na książce Donalda L. Millera pod tym samym tytułem. Osią fabuły jest prawdziwa historia amerykańskich żołnierzy latających bombowcami podczas II wojny światowej. To oni mieli doprowadzić do ostatecznej klęski Hitlera.

Seriale wojenne to nie tylko "Czas honoru" i "Czterej pancerni"! Jakie są najlepsze seriale o wojnie? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×