"Mata Hari" odcinek 5. Margareta zdobywa coraz większą sławę! Romansuje z wpływowym hrabią! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 5. odcinek rosyjsko-portugalskiego serialu "Mata Hari". Margareta zdobywa coraz większą sławę! Romansuje z wpływowym hrabią! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 5. odcinku "Mata Hari"!

Multimedia

"Mata Hari" odcinek 5 - w środę, 7 kwietnia, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

W 5. odcinku serialu "Mata Hari" Margareta znana jest już jako Mata Hari. Cieszy się ogromną sławą. Ma też romans z wpływowym hiszpańskim hrabią.

Jej życie wciąż jednak nie jest szczęśliwe. Były mąż tancerki, Rudolf MacLeod, zabiera Non i przepada z nią bez śladu. Mata Hari zawiera znajomość z agentką niemieckiego wywiadu, Elsbeth Schragmüller.

Margareta wychodzi za mąż za Gabriela Astruca! Wszystko po to, aby oczyścić swoje dobre imię... Zobacz więcej

"MATA HARI" - O CZYM JEST SERIAL?

Fabuła serialu opowiada o ostatnich piętnastu latach życia Maty Hari. Po porzuceniu przez męża i pozbawieniu prawa do opieki nad jedyną córką, Margaret McLeod zostaje bez środków do życia. Zdesperowana kobieta postanawia przenieść się do Paryża gdzie podejmuje pracę tancerki egzotycznej ukrywającej się pod pseudonimem Mata Hari.

Wkrótce zdobywa sławę wśród europejskiej elity, a drzwi luksusowych rezydencji i willi stają dla niej otworem. Każdy występ tworzy niesamowite wrażenie. Ale w 1913 roku, kiedy świat staje w obliczu zbliżającej się I wojny światowej, kariera kobiety zaczyna tracić impet. Margaret zaczyna spotykać się z politykami, wojskowymi i wpływowymi ludźmi z różnych krajów, co stwarza przed nią zupełnie nowe możliwości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×