"Mata Hari" odcinek 6. Margareta dowiaduje się, że została zdradzona! Będzie chciała się zemścić? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 6. odcinek rosyjsko-portugalskiego serialu "Mata Hari". Margareta dowiaduje się, że została zdradzona! Będzie chciała się zemścić? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku "Mata Hari".

Multimedia

"Mata Hari" odcinek 6 - w czwartek, 8 kwietnia, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

W 6. odcinku serialu "Mata Hari" Mata Hari dowiaduje się, że bardzo bliska jej osoba dopuściła się wobec niej zdrady. Artystka wikła się w niebezpieczną grę, pełną spisków i tajemnic.

W trakcie wyjazdu w góry przez przypadek spotyka Rudolfa i Non, mieszkających w klasztorze. Okazuje się jednak, że córka nie chce z nią nigdzie jechać.

Margareta zdobywa coraz większą sławę! Romansuje z wpływowym hrabią!Zobacz więcej

"MATA HARI" - O CZYM JEST SERIAL?

Fabuła serialu opowiada o ostatnich piętnastu latach życia Maty Hari. Po porzuceniu przez męża i pozbawieniu prawa do opieki nad jedyną córką, Margaret McLeod zostaje bez środków do życia. Zdesperowana kobieta postanawia przenieść się do Paryża gdzie podejmuje pracę tancerki egzotycznej ukrywającej się pod pseudonimem Mata Hari.

Wkrótce zdobywa sławę wśród europejskiej elity, a drzwi luksusowych rezydencji i willi stają dla niej otworem. Każdy występ tworzy niesamowite wrażenie. Ale w 1913 roku, kiedy świat staje w obliczu zbliżającej się I wojny światowej, kariera kobiety zaczyna tracić impet. Margaret zaczyna spotykać się z politykami, wojskowymi i wpływowymi ludźmi z różnych krajów, co stwarza przed nią zupełnie nowe możliwości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×