"Mata Hari" odcinek 7. Świat jest u progu wojny! Mata Hari zaczyna pracować jako szpieg! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 7. odcinek rosyjsko-portugalskiego serialu "Mata Hari". Świat jest u progu wojny! Mata Hari zaczyna pracować jako szpieg! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 7. odcinku "Mata Hari"!

Multimedia

"Mata Hari" odcinek 7 - w poniedziałek, 12 kwietnia, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

W 7. odcinku serialu "Mata Hari" Europa stoi u progu I wojny światowej. Wywiad rosyjski podwaja wysiłki, by rozpracować niemieckich agentów.

Mata Hari pod nadzorem Kremera pracuje jako szpieg.

Margareta dowiaduje się, że została zdradzona! Będzie chciała się zemścić?Zobacz więcej

"MATA HARI" - O CZYM JEST SERIAL?

Fabuła serialu opowiada o ostatnich piętnastu latach życia Maty Hari. Po porzuceniu przez męża i pozbawieniu prawa do opieki nad jedyną córką, Margaret McLeod zostaje bez środków do życia. Zdesperowana kobieta postanawia przenieść się do Paryża gdzie podejmuje pracę tancerki egzotycznej ukrywającej się pod pseudonimem Mata Hari.

Wkrótce zdobywa sławę wśród europejskiej elity, a drzwi luksusowych rezydencji i willi stają dla niej otworem. Każdy występ tworzy niesamowite wrażenie. Ale w 1913 roku, kiedy świat staje w obliczu zbliżającej się I wojny światowej, kariera kobiety zaczyna tracić impet. Margaret zaczyna spotykać się z politykami, wojskowymi i wpływowymi ludźmi z różnych krajów, co stwarza przed nią zupełnie nowe możliwości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×