Materiał informacyjny TVP

"The Voice of Poland". Masz talent, a na scenie czujesz się jak ryba w wodzie? Czas się pokazać światu! Ruszyły castingi do "The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior"!

Ruszyły castingi do cieszącego się ogromną popularnością w Polsce formatu: "The Voice". W zależności od wieku, można wysłać zgłoszenie do jednego z trzech formatów - "The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior". Jakie wymagania trzeba spełniać? Co i gdzie wysłać? Odpowiadamy na wszystkie najważniejsze pytania!

30.05.2022Materiał informacyjny TVP

"Miłość jest blisko". Nowa polska komedia romantyczna już w kinach! Wojciech Solarz i Weronika Książkiewicz w głównych rolach!

Telewizja Polska zaprasza do kin na pełną inteligentnego humoru komedię romantyczną w gwiazdorskiej obsadzie pt. „Miłość jest blisko”. W rolach głównych występują: Weronika Książkiewicz, Wojciech Solarz, Olga Bołądź, Grzegorz Małecki oraz Janusz Chabior, Kazik Mazur i inni. Film wyreżyserował Radek Dunaszewski („O mnie się nie martw”, „Leśniczówka”).

12.02.2022Materiał informacyjny TVP

"Królowa i konkwistador". Egzotyczny serial hitem TVP1. Kto znalazł się w obsadzie? Ile ma odcinków? O czym jest serial?

Od 12 lipca, na antenie TVP 1, możemy oglądać nowy kolumbijski serial kostiumowy pt. "Królowa i konkwistador". To opowieść o miłości osadzona w realiach Ameryki Południowej XVI wieku, w której widzowie się po prostu zakochali! Nic dziwnego, doskonała obsada oraz trzymająca w napięciu fabuła zrobiły swoje! O czym jest serial?

05.08.2021Materiał informacyjny TVP

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×