Materiał informacyjny

Co robić, gdy dostawca internetu blokuje streaming? Są na to sposoby!

Z internetu korzystasz w wielu różnych miejscach. Nie zawsze jest to Twoje przytulne mieszkanie, gdzie masz szybki i niczym nieograniczony dostęp do sieci. Bywa, że czasami jest to hotel, pensjonat, biuro lub instytucja publiczna. Możesz utknąć na dłużej w zupełnie nieoczekiwanym miejscu. Tam dostęp do sieci może podlegać ograniczeniom, a serwisy ze streamingiem mogą być po prostu zablokowane. Dlaczego dostawca sieci blokuje streaming?

08.04.2020Materiał informacyjny

Pożyczki na raty - na jakie oferty można liczyć?

Pożyczki na raty cieszą się dużą popularnością wśród klientów. To szybki sposób na uzyskanie sporej kwoty gotówki. Czy w dobie surowych restrykcji w związku z koronawirusem, zamkniętych placówek bankowych i finansowych, możliwe jest otrzymanie pożyczki ratalnej bez wychodzenia z domu? Z pomocą przychodzą kredyty przez internet. Sprawdź, czym dokładnie są i w jaki sposób uzyskać pożyczki online.

07.04.2020Materiał informacyjny

Biotyna, miedź, witamina D. Złota trójca dla zdrowych włosów

Witaminy i minerały są nam potrzebne do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Bez nich tracimy energię, gorzej się czujemy i nie najlepiej wyglądamy. Bo to, co się dzieje w naszym wnętrzu, ma związek z tym, jak prezentujemy się na zewnątrz. Dbanie o prawidłowy poziom mikroelementów jest podstawą dla zachowania pięknych włosów, mocnych paznokci i cery bez niedoskonałości. O ile dla naszego zdrowia istotne są wszystkie witaminy i minerały, o tyle włosy bardzo ucieszą się z trzech. Biotyna, miedź i witamina D – oto złota trójca pięknej fryzury.

07.01.2020Materiał informacyjny

"Roztańczony Śląski". Tego nie można przegapić!

2 maja cała Polska bawić się będzie u nas na największej majówkowej imprezie! 2 maja Stadion Śląski zamieni się w najbardziej roztańczone miejsce w Polsce! Na scenie pojawi się 20 wykonawców, a w ich gronie: zespół Alphaville, Ricchi e Poveri, Fun Factory, Kate Ryan, Danzel, Piękni i Młodzi, Boys, Bayer Full i inni. Wstęp na koncert będzie bezpłatny! A kto nie będzie mógł bawić się na ,,Roztańczonym Śląskim” osobiście – może obejrzeć to niezwykłe widowisko w telewizji!

17.04.2019Artykuł sponsorowany

Ile daje się na 18. urodziny?

Dla każdego nastolatka osiemnaste urodziny to najbardziej wyczekiwany dzień. Najczęściej najbliżsi organizują z tej okazji przyjęcie i często jest ono bardziej uroczyste i wystawne niż zazwyczaj. Jeśli jesteśmy zaproszeni na tego typu wydarzenie i łączy nas z jubilatem bliska więź, chcemy uczcić ten dzień jakimś godnym prezentem. Pojawi się wtedy pytanie: co dać w prezencie? Lepiej podarować konkretny prezent czy pieniądze? Ile daje się na 18. urodziny?

21.08.2018Materiał informacyjny

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×