Materiał partnera Cyfrowego Polsatu

Babski wieczór przed telewizorem. Te filmy będą strzałem w 10!

Szukasz ciekawego pomysłu na babski wieczór? Zaskocz swoje przyjaciółki, organizując filmowy wieczór z najlepszymi hitami kinowymi. Od czego zacząć? Spotkanie w damskim gronie nie może obyć się bez pysznego jedzenia, aromatycznej kawy czy herbaty lub kieliszka dobrego wina! Aby dopełnić babski wieczór, wystarczy jedynie wygodnie rozsiąść się na kanapie oraz zdecydować się, którą produkcję z ogromnej bazy filmów i seriali wybrać.

25.05.2021Materiał partnera Cyfrowego Polsatu

Przeczytaj także:

Czy wiesz, co ogląda Twoje dziecko? Programy telewizyjne dla dzieci mogą być wartościowe

Jakie programy telewizyjne zaproponować dzieciom w wakacje? Lato to czas zabawy, aktywności na świeżym powietrzy oraz wakacyjnych wyjazdów. Zdarzają się jednak dni, kiedy pogoda nie dopisuje. Wówczas najprostszym rozwiązaniem na nudę wydaje się być włączenie telewizora. Zadbaj o to, by zaproponować dziecku wartościowe bajki i programy telewizyjne. Jakie propozycje najlepiej wpłyną na jego rozwój? Podpowiadamy!

31.05.2021Materiał informacyjny Cyfrowego Polsatu

CANAL+ łączy telewizję z VOD! Nowa usługa już na rynku. Sprawdź ofertę i ceny!

CANAL+ to nowa usługa, która łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD, uwalnia klientów od długoterminowej umowy oraz zmienia dotychczasowy sposób interakcji z telewizją. W nowym CANAL+ znalazły się treści z wybranych kanałów na żywo, filmy, seriale, emocjonujący sport, programy informacyjne, dokumenty oraz programy na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców. To wszystko z możliwością oglądania na wielu urządzeniach i ekranach oraz z płatnością w modelu subskrypcyjnym.

20.05.2020CANAL+

Polacy nie chcą tonąć w rachunkach. Jak najsprytniejszym udaje się zmniejszyć ich liczbę?

Rachunek za telefon, za internet, za subskrypcję, za telewizję i za co jeszcze? Polacy mają dosyć płacenia pojedynczych rachunków. Trudno zapamiętać terminy opłat, a kary za opóźnienia irytują jak diabli. Porównywanie osobno wszystkich ofert? Kto ma na to czas? Rynek na szczęście wychodzi naprzeciw. Łącz usługi i rachunki – dzięki temu z opłatami poradzisz sobie w mgnieniu oka.

30.10.2019Materiał partnera

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×