Mateusz Banasiuk dołączył do obsady "Strażaków"

Jak już informowaliśmy, ruszyły zdjęcia do drugiej serii serialu TVP "Strażacy". Wiadomo, że na planie pojawią się nowi aktorzy, a wśród nich - Mateusz Banasiuk.

Multimedia

Ekipa "Strażaków" wróciła na plan! Widzowie mogą być pewni, że w drugim sezonie serialu nie zabraknie brawurowych akcji, niebezpiecznych pożarów i miłosnych perypetii bohaterów. Do sprawdzonej ekipy dołączą też nowi bohaterowie. Wśród nich będzie młody strażak Staszek, w postać którego wcieli się Mateusz Banasiuk (znany między innymi z serialu "Pierwsza miłość"). Nowy strażak nie będzie miał łatwego startu - koledzy spłatają mu niejednego psikusa.

CZYTAJ TAKŻE:

"STRAŻACY". RUSZYŁY ZDJĘCIA DO 2. SERII!
KIEDY EMISJA 2. SEZONU SERIALU "STRAŻACY"?

Zdjęcia do nowej serii potrwają do lutego 2016 r. W sumie powstanie 10 nowych odcinków. Wiadomo już także, że pojawi się nowe miejsce akcji - warszawska Jednostka Państwowej Straży pożarnej. Kończy się bowiem szkolenie młodych strażaków z Żyrardowa i Adam (Maciej Zakościelny) wraca do macierzystej jednostki w stolicy.

W epizodycznych rolach w 2. sezonie "Strażaków" pojawią się także m.in. Marta Klubowicz ("Pierwsza miłość", "Na Wspólnej", "W labiryncie") i Wojciech Błach ("Skazane", "Na Wspólnej").

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×