Mateusz Borek przechodzi do TVP? W sierpniu zadebiutuje na antenie TVP Sport!

Wiosną 2020 roku Mateusz Borek rozstał się z Telewizją Polsat, gdzie pracował przez 20 lat. W sierpniu zadebiutuje na antenie TVP Sport.

Multimedia

Mateusz Borek w TVP Sport

Po głośnym rozstaniu z Telewizją Polsat, Mateusz Borek mierzy się z nowymi wyzwaniami. Już 22 sierpnia poprowadzi w TVP Sport studio podczas gali bokserskiej. Nie wiadomo jednak, czy to początek stałej współpracy oraz, czy Borek będzie w TVP komentował także mecze piłkarskie.

Mateusz Borek po 20 latach odchodzi z Polsatu! Zwolniony dziennikarz skupi się na działalności w internecie?Zobacz więcej

Na początku czerwca Telewizja Polska podpisała umowę o współpracy z firmami MB Promotions Mateusza Borka i Tymex Boxing Promotion Mariusza Grabowskiego, w ramach której przez trzy lata pokaże minimum 18 gal bokserskich zorganizowanych przez obie spółki. Podczas gali 22 sierpnia odbędzie się walka Aleksandra Powietkina i Dilliana Whyte’a.

Przypomnijmy, że w kwietniu 2020 roku, Mateusz Borek otrzymał listowne wypowiedzenie od Polsatu. - Jeśli ktoś uznaje, że to jest fair, że tak to powinno wyglądać, to jest to jego sprawa. Ja mam swoje zdanie na ten temat - mówił wtedy. Na antenie Polsatu przez 20 lat komentował mecze reprezentacji Polski, turnieje Euro 2008 i Euro 2016, Mundial w 2006 roku oraz spotkania Ligi Mistrzów, Ligi Europy i naszej Ekstraklasy i Pucharu Polski. Był też jednym z gospodarzy magazynu "Cafe Futbol" w Polsat Sport, a także prowadził studia przy galach boksu i MMA.

Zobacz galerię

Sławomir Peszko - filmy Vegi znam i są w moim DNA:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×