mateusz budych

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych liczył na związek z Agnieszką. Wiadomo już, jak rozwinęła się jego relacja z dziewczyną! Jego serce jest już zajęte?

Mateusz Budych był jednym z uczestników, który próbował znaleźć miłość na planie 9. edycji „Rolnik szuka żony”. Choć początkowo odrzucił on wszystkie kandydatki, to później postanowił dać jeszcze szanse Agnieszce, która z początku nie mogła przybyć na jego gospodarstwo. Jak dziś wygląda ich relacja?

19.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych spotyka się z Martą Kramer? Była kandydatka Michała wyjawiła prawdę! Jej komentarz nie pozostawia złudzeń

Chociaż program „Rolnik szuka żony 9” już dawno za nami, to widzowie dalej chętnie śledzą losy uczestników show i są ciekawi tego, jak potoczyło się ich życie. Niedawno pojawiły się spekulacje, że Mateusz Budych zaczął spotykać się z Martą Kramer. Teraz była kandydatka Michała zabrała głos i wyjawiła całą prawdę!

11.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych przywitał Nowy Rok razem z byłą kandydatką Michała! Mateusz i Marta mają się ku sobie?

W sieci pojawia się coraz więcej plotek na temat Mateusza Budycha, który brał udział w programie „Rolnik szuka żony 9”. Już jakiś czas temu były głosy, że młody rolnik po programie zaczął spotykać się z jedną z byłych kandydatek Michała, ale teraz w sieci znalazło się zdjęcie, które może być tego potwierdzeniem!

04.01.2023Rolnik szuka żony

Tak wyglądał wielki zjazd uczestników „Rolnik szuka żony” z różnych edycji! Maciej Kazek, Elżbieta Czabator, Mateusz Budych i wielu innych pojawiło się na wspólnej imprezie gwiazd programu

W miniony weekend miał miejsce kolejny doroczny zjazd uczestników „Rolnik szuka żony” z różnych edycji! W tym roku nie zabrakło na nim zarówno gwiazd ostatniej, 9 edycji programu, a także bohaterów wcześniejszych odsłon rolniczego show TVP. Kto tym razem zjawił się na wspólnej imprezie gwiazd „Rolnika”?

14.12.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Ten finał przejdzie do historii. Zaręczyny i ślubne plany! Mamy najnowsze zdjęcia z Kazimierza Dolnego

Finał 9. edycji „Rolnik szuka żony” pełen niespodzianek?! Uczestnicy po dwóch miesiącach spotkali się z kandydatkami i kandydatami. Kto został sam, a kto rzeczywiście znalazł miłość w programie? Finał programu „Rolnik szuka żony” przyniósł zaręczyny! Publikujemy nowe zdjęcia ze spotkania w Kazimierzu Dolnym. Znajdziecie je w galerii.

28.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych znalazł się w trudnej sytuacji. Kandydatki miały rację co do jego gospodarstwa? „Niestety nie jest tak pięknie”

Wiele wskazuje na to, że Mateusz Budych nie znajdzie miłości w programie „Rolnik szuka żony”. Swego czasu rolnik pożegnał się z kandydatkami m.in. dlatego, że te miały wygłaszać krytyczne komentarze na temat jego gospodarstwa. Czyżby jednak odesłane do domu dziewczyny miały trochę racji? W najnowszym wywiadzie Mateusz postanowił opowiedzieć, jak obecnie wygląda sytuacja na jego gospodarstwie. „Niestety nie jest tak pięknie” - przyznaje.

25.11.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×