mateusz gessler

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Janusz Palikot gościem programu Polsatu. Opowie o... gotowaniu dla Aleksandra Kwaśniewskiego!

Kolejna odsłona kulinarnego show już dziś wieczorem w Polsacie! Gościem specjalnym challenge'u Janusz Palikot, a serwisu Krzysztof Ibisz. Do tego na sali zasiądą aktorzy popularnego serialu "Gliniarze", Bartosz Kwiatek z Polsat News, a także znane postaci ze świata muzyki i stand-upu. Nowy odcinek "Hell's Kitchen" dziś o godz. 20:00 w Polsacie.

19.10.2022Hell's Kitchen

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Zwycięzca 7. edycji jest już znany? Ich słowa nie budzą żadnych wątpliwości!

Najnowsza edycja "Hell's Kitchen" budzi wśród widzów ogromne emocje. Uczestnicy w pocie czoła starają się sprostać reżimowi Mateusza Gesslera w nadziei, że uda im się sięgnąć po główną nagrodę. Choć program jest dopiero na półmetku, to wiele wskazuje na to, że zwycięzca jest już znany! Tak przynajmniej twierdzą fani "Piekielnej kuchni", którzy niemal jednogłośnie wskazują swojego faworyta do zwycięstwa. Kto to taki?

05.10.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Miał być hit, wyszedł kit? Skrajne oceny widzów po 1. odcinku programu. "Powinni zmienić nazwę programu na Angel's Kitchen"

Za nami pierwszy odcinek 7. edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Program, który powrócił po 6 latach nieobecności, jeszcze przed środową emisją wzbudzał ogromne emocje wśród widzów. Jak ocenili oni jego pierwszy odcinek? Najbardziej dostało się nowemu szefowi - Mateuszowi Gesslerowi.

01.09.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia 7" odcinek 1. Mateusz Gessler nie był zachwycony Julią Oleś i Osi Ugonoh. Wypluł niejedno danie! Karą było czyszczenie móżdżków i kuchni!

Za nami 1. odcinek 7. sezonu "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia", który wrócił po sześciu latach przerwy. W tej edycji zabrakło Modesta Amaro - zamiast niego show prowadził inny ceniony kucharz, Mateusz Gessler. Jak poradzili sobie uczestnicy? Sprawdźcie, co się wydarzyło w premierowym odcinku kulinarnego show! Emocje były ogromne!

31.08.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Mateusz Gessler lepszy od Wojciecha Modesta Amaro? Uczestniczki programu rozpływają się z zachwytu nad nowym szefem Piekielnej kuchni

Już niebawem widzowie będą mogli oglądać zmagania kucharzy w 7. edycji "Hell's Kitchen". Tym razem w roli prowadzącego program zadebiutuje Mateusz Gessler. Jak w nowej roli sprawdzi się popularny szef kuchni? Okazuje się, że uczestniczki programu są wprost zachwycone jego osobą. Czy będzie lepszy od poprzednich prowadzących - Wojciecha Modesta Amaro i Michała Brysia?

30.08.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Znamy już wszystkich uczestników 7. edycji programu! Kto tym razem zawalczy o 100 tysięcy złotych i staż u Mateusza Gesslera?

Już niebawem widzowie będą mogli oglądać zmagania kucharzy w 7. edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Telewizja Polsat ujawniła już wszystkich 14. uczestników programu. Zobaczcie, kto tym razem zawalczy o 100 tysięcy złotych i pracę w jednej z najlepszych restauracji w Polsce.

22.08.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Tak wyglądają pierwsi uczestnicy 6. edycji programu! Co o nich wiadomo?

Do rywalizacji o prestiżowy tytuł, 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera, stanie czternastka uczestników. Wśród nich nie brakuje osób, które już kiedyś miały okazję zaistnieć w świecie mediów i show-biznesu. Co wiadomo o pierwszej piątce kucharzy, którzy spróbują swoich sił w nowej edycji kulinarnego show?

09.08.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Julia Oleś wystąpi w kulinarnym show! Była partnerka Kamila Durczoka określa się jako peskatarianka

Ostatniego dnia sierpnia wystartuje na antenie Polsat najnowsza edycja kulinarnego show "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Stacja rozpoczęła więc cykl, w którym zdradza nazwiska uczestników 6. edycji. Pierwszą potwierdzoną uczestniczką jest była partnerka Kamila Durczoka, Julia Oleś. Określająca się jako peskatarianka, zawalczy o 100 tys. złotych, prestiżowy tytuł i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera.

05.08.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia". Mateusz Gessler spróbuje wyłonić najlepszego szefa kuchni! Kiedy wielki powrót programu?

To będzie najbardziej smakowity i najostrzejszy show tej jesieni. Po przerwie powraca "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia". Widzów czeka nieprzyzwoicie wielka porcja emocji, bo uczestnicy mają niepohamowany apetyt na zwycięstwo. Czternastu kucharzy będzie musiało się zmierzyć nie tylko z wyzwaniami kulinarnymi. Trzeba mieć piekielnie mocne nerwy, żeby ze spokojem przyjąć surowe oceny nowego szefa, jednego z najbardziej uznanych polskich mistrzów kuchni, Mateusza Gesslera. Stawka jest wysoka! Zwycięzca zdobędzie 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera.

02.08.2022Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia

Lista gwiazd, które przeszły z TVN do Polsatu stale się powiększa. Rymanowski, Zdanowicz, Gessler i nie tylko. Kto jeszcze postanowił zrobić karierę u konkurencji?

Od pewnego czasu można zauważyć, że największe gwiazdy TVN zaczęły masowo opuszczać stację, aby związać się z Polsatem. Wiele wskazuje na to, że lista nazwisk, które zdecydowały się na robienie kariery i konkurencji będzie się tylko powiększać. Sprawdźcie, które z nich już się zdecydowały na ten krok. Wyszło im to na dobre?

09.07.2022TVN

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×