Matt Bomer zagra Christiana Greya w "50 twarzach Greya"?

Trwają poszukiwania odtwórcy głównej roli w erotycznym thrillerze. Matt Bomer jest faworytem do głównej roli w ekranizacji "50 twarzy Greya".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: CHARLIE HUNNAM ZREZYGNOWAŁ Z ROLI W "50 TWARZACH GREYA" CHARLIE HUNNAM TRENUJE DO ROLI W "50 TWARZACH GREYA"

Jeszcze w zeszłym tygodniu wydawało się jasne, że to Charlie Hunnam zagra główną rolę męską w "50 twarzach Greya". Jednak aktor zmienił zdanie i teraz rozpoczęto poszukiwanie jego następcy. Jak zapewnia "Daily Mail", faworytem do roli jest Matt Bomer, znany głównie z seriali. Aktor pojawił się także w "Planie lotu" u boku Jodie Foster, czy "Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną"...

CZYTAJ TAKŻE: EKRANIZACJA "50 TWARZY GREYA". DAKOTA JOHNSON I CHARLIE HUNNAM W ROLACH GŁÓWNYCH CHRISTIAN GREY - TE KSIĄŻKI CZYTA MILION POLEK. DLACZEGO?

Na giełdzie nazwisk pojawiają się także inne kandydatury, ale - zdaniem producentów - w tym filmie potrzebna jest specjalna chemia między odtwórcami głównych ról, a w tym wypadku najlepszą możliwością wydaje się właśnie Matt Bomer.

Jest też i pewien problem: film będzie zapewne przebojem kinowym, co niestety na dłuższy okres określi rodzaj ról, w którym będzie mógł zagrać odtwórca roli Greya...

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×