Matt Damon powraca jako "Jason Bourne". Zobacz zwiastun kontynuacji kultowej serii Paula Greengrassa [WIDEO]

Superduet reżysersko-aktorski Greengrass-Damon powraca w kolejnym wspólnym filmie z kultowej serii o Jasonie Bournie. Zobaczcie zwiastun!

Już w lipcu na ekranach kin zadebiutuje „Jason Bourne”, najnowsza produkcja z przebojowej serii. – Myślę, że to będzie najlepszy film tej serii – powiedział podczas specjalnej konferencji rozentuzjazmowany Frank Marshall, producent obrazu – My wszyscy wprost nie możemy się doczekać!

Marshall obiecał m.in. najlepsze i najbardziej spektakularne pościgi i sceny akcji, w jakich do tej pory brał udział Jason Bourne (Matt Damon). Wiemy także, że Bourne będzie podróżował przez cały świat, przemierzy miasta, państwa, góry, a nawet wielki egzotyczny bazar, by dotrzeć do Las Vegas, gdzie będzie miał miejsce finalny pościg. Na plan serii powrócił reżyser Paul Greengrass, odpowiedzialny za filmy „Ultimatum Bourne’a” oraz „Krucjata Bourne’a”, przez fanów serii uważane za najlepsze. Oprócz Matta Damona, na ekranie zobaczymy m.in. Tommy’ego Lee Jonesa, Julię Stiles orat tegoroczną laureatkę Oscara Alicię Vikander.

W sieci zadebiutował właśnie zwiastun produkcji, który możecie zobaczyć poniżej. Premiera przewidziana jest na 29 lipca 2016 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×