Matura 2022. Polskie gwiazdy bez egzaminu dojrzałości. "Nie matura, lecz chęć szczera..." Oni udowodnili prawdziwość tego porzekadła!

Matury 2022 czas start! Wielu młodych ludzi podchodzi właśnie do jednego z najważniejszych egzaminów w swoim życiu. Od jego wyniku zależy, co będzie dalej! Boicie się, że nie zdacie? Spokojnie. To też nie koniec świata! Prezentujemy galerię polskich gwiazd, które pokazały, że bez "papierka" też można odnieść sukces. Sprawdźcie, które gwiazdy nie mają matury - a zrobiły karierę!

Multimedia

POLSKIE GWIAZDY BEZ MATURY

Nie matura, lecz chęć szczera... - słowa ze starego porzekadła chyba najbardziej oddają dokonania bohaterów naszego tekstu. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że edukacja jest bardzo ważna, rozwija nasze umiejętności oraz zainteresowania, ale polski show biznes zna wiele przypadków, gdzie za dobrym wykształceniem nie idą dobre pieniądze, prestiż czy sukces. Wręcz przeciwnie.

Matura wydaje się dzisiaj elementem niezbędnym, jednak gdy popatrzymy na polskie gwiazdy, to możemy być w niezłym szoku. Wówczas okazuje się, że do osiągnięcia sukcesu, zdobycia sławy oraz pieniędzy nie jest potrzebne wykształcenie, lecz... talent i przede wszystkim szczęście.

Prawniczki, weterynarz, dentystka czy malarka. Oni poradzą sobie poza show-biznesem! Zobacz więcej

Właściwie ten drugi czynnik jest najważniejszy, bo wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i nasze życie zmienia się całkowicie. Złośliwi powiedzą jeszcze, że potrzebne są także kontakty oraz znajomości, ale - chociaż na pewno potrafią wiele ułatwić - czasem samozaparciem i chęcią ciągłego parcia do przodu można zdziałać naprawdę wiele.

Stresuje Was matura? Niepotrzebne, bo gdy popatrzycie na polskie gwiazdy bez matury to przekonacie się, że na egzaminie dojrzałości nie kończy się świat. Naturalnie nie zachęcamy nikogo do porzucenia nauki i własnego rozwoju! Mimo wszystko - w dzisiejszych czasach lepiej mieć wykształcenie, niż go nie mieć.

SPRAWDŹCIE POLSKIE GWIAZDY BEZ MATURY! KTO ZROBIŁ KARIERĘ BEZ EGZAMINU DOJRZAŁOŚCI?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×