"Matylda". Czy rosyjska superprodukcja z Michaliną Olszańską zostanie zakazana? Głos zabiera sam Władimir Putin! [WIDEO+ZDJĘCIA 18+]

"Matylda", nowy film Aleksieja Uczitiela, to produkcja, która już od wielu miesięcy rozgrzewa rosyjską opinię publiczną. Chociaż obraz jeszcze nie miał swojej premiery, a dopiero został zakończony montaż, już pojawiają się głosy, że film należy zakazać! Głos w tej sprawie zabrał nawet Władimir Putin!

Multimedia

"Matylda" to superprodukcja opowiadająca o romansie Matyldy Krzemińskiej, 17-letniej rosyjskiej tancerki polskiego pochodzenia, z carem Mikołajem II. Być może nie budziłoby to takich kontrowersji, gdyby nie fakt, że Mikołaj II został kanonizowany na świętego cerkwi prawosławnej i film opowiadający o jego romansie już jest postrzegany jako produkcja obrażająca uczucia narodowe i religijne!

W roli Matyldy Krzemińskiej pojawiła się jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, Michalina Olszańska, natomiast w cara Mikołaja II wcielił się niemiecki aktor, Lars Eidinger.

Michalina Olszańską gwiazdą rosyjskiej superprodukcji! [WIDEO]Zobacz więcej

Prowizoryczna data premiery "Matyldy" została wyznaczona na 25 października 2017 roku, ale jeszcze nie jest przesądzone czy faktycznie obraz wejdzie do kin. Jak donosi portal sputniknews.com, głos w tej sprawie zabrał Władimir Putin, który podczas rozmowy z aktorem Siergiejem Bezrukowem powiedział:

Nie chciałbym wdawać się w jego (Aleksieja Uczitiela) spór z deputowaną Dumy Państwowej Natalją Pokłońską. Ona też ma prawo do własnej opinii. Powiedział Pan, że podejmowane są próby wprowadzenia zakazu. Nikt nie stara się go zakazać. (Deputowana Pokłońska) zajęła swoje stanowisko, ale nie podjęto żadnych decyzji w tej sprawie, nie wprowadzano żadnych zakazów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kozłowskij (gość)

    ( Михалина Ольшаньска "АТЛАНТИС колыбельная" - https://www.youtube.com/watch?v=AtL29tic_nk

    17.06.2017 13:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×