Maybelline New York Stories. Michał Koterski i Marcela Leszczak nie mogą się od siebie oderwać. Odważny dekolt Oli Nowak!

W warszawskiej Hali Gwardii odbyło się prawdziwe makijażowe widowisko - MAYBELLINE New York Stories. Powstało ono dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, sztuki, muzyki i nowości makijażowych inspirowanych Nowym Jorkiem. Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia!

Multimedia

Michał Koterski i Marcela Leszczak nie mogą się od siebie oderwać. Odważny dekolt Oli Nowak!

Instalacje, cyfrowe filmy o Nowym Jorku wyświetlane na zintegrowanych ekranach sprawiły, że zaproszeni goście mogli poczuć się jak w sercu tętniącej życia amerykańskiej metropolii. W poszczególnych strefach goście mogli obejrzeć tutorial z robienia make-upu, poznać i przetestować najnowsze kolekcje marki, posłuchać muzyki, porozmawiać z makijażystami MAYBELLINE New York.

Wydarzenie wzbogacił koncert Bryskiej, Smolastego, a także DJ set Young Leosi. Uwielbiam eventy Maybelline! Na gości zawsze tu czeka masa atrakcji i fantastyczne koncerty! Bardzo się cieszę, że mam okazję tu grać! - przyznała Bryska.

Tak mieszka Misiek Koterski. Luksusowy apartament urządzono z dbałością o każdy detal! Zobacz więcej

Maybelline niejednokrotnie udowodniało, że jest pionierem w organizowaniu imprez. Uwielbiam kosmetyki MAYBELLINE, które stosuje każdego dnia, a ta impreza jest absolutnie jedną z najlepszych, na jakich byłam - wyznała Michalena Leszczak.

Na wyjątkowym wydarzeniu MAYBELLINE pojawiło się wielu influencerów i gwiazd ze świata show-biznesu. Na ściance zapozowali m.in.: Olga Kalicka, Michał Koterski, Marcela Leszczak, Ola Nowak, Andziaks, Sylwia Madeńska, Anna Markowska, Marietta Witkowska i Magda Bereda.

Autor: AKPA

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×