Maybelline New York Stories

Przeczytaj także:

"Top Model". Marcela Leszczak i Michał Koterski biorą ślub? Jest deklaracja narzeczonej gwiazdora! "Jestem jego narzeczoną, jestem zaklepana"

Marcela Leszczak i Michał Koterski tworzą jeden z najsłynniejszych związków w polskim show-biznesie. Choć para kilkukrotnie się ze sobą rozstawała i schodziła, to wygląda na to, że wreszcie między nimi się ułożyło. Jakiś czas temu doszło nawet do ich powtórnych zaręczyn. W jednym z najnowszych wywiadów wybranka Miśka Koterskiego postanowiła szczerze opowiedzieć o ślubnych planach pary. Czy już niebawem powiedzą sobie sakramentalne "tak"?

15.10.2022Top Model

"Pierwsza miłość". Tak mieszka Misiek Koterski. Luksusowy apartament urządzono z dbałością o każdy detal! Zobacz zdjęcia wnętrz!

Michał Koterski, powszechnie znany jako Misiek, to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Wraz z ukochaną, Marcelą Leszczak, wychowują synka Fryderyka. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazdor chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym oraz pozwala zajrzeć do swojego luksusowego apartamentu. Zdjęcia dowodzą jednego - maluchowi niczego nie brakuje!

05.09.2022Pierwsza miłość

Opole 2021. Misiek Koterski nie odstępuje nowej ukochanej na krok! Dagmara Bryzek z "Korony królów" zachwyca swoimi zgrabnymi nogami!

58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu trwa w najlepsze. Festiwal w Opolu to nie tylko muzyka, ale też cała otoczka wokół imprezy, gdzie możemy podpatrzeć gwiazdy i celebrytów w codziennym wydaniu, dalekim od blichtru, czerwonych dywanów oraz ścianek. W Opolu właśnie pojawiła się Dagmara Bryzek z "Korony królów", które nawet na krok nie odstępuje Misiek Koterski!

05.09.2021Opole 2021

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×