"Mayday". Anna Dereszowska i Piotr Adamczyk zagrają małżeństwo nowej komedii! Kto jeszcze w obsadzie?

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do komedii "Mayday". Za reżyserię odpowiada Sam Akina, natomiast w obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Anna Dereszowska i Piotr Adamczyk. Kto jeszcze pojawi się na wielkim ekranie? Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu!

Multimedia

"Mayday" będzie filmem na podstawie sztuki teatralnej o tym samym tytule. Jest to jedna z najlepszych komedii na świecie! Opowiada historię taksówkarza, który prowadzi podwójne życie lawirując między dwiema kochającymi go małżonkami... Kiedy mężczyzna ulega wypadkowi ulicznemu jego tajemnica wychodzi na jaw. Bigamista, z pomocą przyjaciela, stara się wybrnąć z tarapatów, przy okazji ściągając na siebie lawinę komplikacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Weronika Książkiewicz, jakiej jeszcze nie widzieliście! Po długich, blond włosach nie ma już śladu!Zobacz więcej

W głównej roli zobaczymy Piotra Adamczyka, natomiast role kobiece przypadły Annie Dereszowskiej i Weronice Książkiewicz. W obsadzie znalazł się także Adam Woronowicz. Za kamerą staje Sam Akina - reżyser i scenarzysta amerykańskiego pochodzenia, który odpowiada za drugą i trzecią część "Planety singli". Czy "Mayday" powtórzy sukces jego poprzednich filmów? O tym przekonamy się, gdy film wejdzie na ekrany kin. Póki co życzymy ekipie owocnej pracy na planie!

"Planeta Singli 3". Czas na wiejskie wesele, czyli Ania i Tomek powracają! Czy "Planeta Singli" wciąż śmieszy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×