"Mayday". Piotr Adamczyk nie pojawił się na premierze własnego filmu! Weronika Książkiewicz pomyliła kina i zgubiła telefon!

Za nami galowa premiera nowej polskiej komedii pt. "Mayday". Chociaż gwiazdą produkcji jest Piotr Adamczyk, to jednak aktor... nie pojawił się na premierze! Sprawdzamy, co się stało!

Multimedia

We wtorek, 7 stycznia, w warszawskim kinie Cinema City Sadyba odbyła się oficjalna premiera filmu "Mayday". Na czerwonym dywanie stanęli twórcy niemoralnej komedii "Mayday", której fragment z Adamem Woronowiczem tłukącym Piotra Adamczyka od dwóch tygodni podbija polski Internet (rekordowe 4,2 mln wyświetleń, 31 tys. reakcji i 11 tys. udostępnień!).

Na uroczysty pokaz przybyli m.in. odpowiedzialny za sukces "Planety Singli 2" reżyser Sam Akina, producent Wojtek Pałys, scenarzystka Jules Jones oraz aktorzy: Adam Woronowicz, Weronika Książkiewicz, Ewa Kasprzyk, Andrzej Grabowski, Tomasz Oświeciński, Krzysztof Czeczot, Bartosz Porczyk, Sandra Staniszewska-Herbich, Angelika Kurowska i lider zespołu Weekend Radek Liszewski.

Gwiazda "Barw szczęścia" śpiewa przebój zespołu Weekend!Zobacz więcej

Na ściance stanęli prócz nich m.in. Zygmunt Chajzer, Izabela Trojanowska, Aleksandra Adamska, Kinga Burzyńska, Liliana Głąbczyńska, Paulina Koziejowska, Andrzej Młynarczyk, Magdalena Antosiewicz i Helena Deeds.

Ku zdziwieniu wielu na premierę "Mayday" nie przybył... Piotr Adamczyk! Odtwórca głównej roli jednak nie mógł pojawić się w Warszawie, ponieważ obecnie przebywa w Los Angeles! Nieobecna była również Anna Dereszowska, która z kolei z okazji urodzin wypoczywa w Wietnamie. Za to Weronika Książkiewicz, która ostatecznie przybyła na premierę, po drodze... pomyliła kina, a później zgubiła swój telefon!

Wczorajszy wieczór premierowy zaczął sie bardzo ciekawie , najpierw pomyliłam kina i zamiast w Sadybie pojawiłam sie w Złotych tarasach , jak juz dotarłam na miejsce to zgubiłam telefon ale w końcu sie udało przybyłam i zobaczyłam i gorąca polecam - napisała na swoim Instagramie aktorka.

Źródło: x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • dno (gość)

  następny gniot

  11.01.2020 16:53
 • Emont (gość)

  Żenada . Siedem osób na sali z czego dwie wyszły w połowie filmu . Nie dziwię się . Kompletne dno .

  10.01.2020 23:13
 • LordFrog (gość)

  Ojjjj, to wielka szkoda! Nie przyszli...

  08.01.2020 22:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×